Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

niki292002

От къде да намеря multiseat устроиство

Препоръчан отговор

Здравеите искам да попитам от къде да намеря multiseat устроиство

и искам да попитам друго дали компутъра ще може да се ползва за игри от двата усера(cs,lol,tf2...)

конфигурацята е :

processor:Intel core 5

дъно:gigabyte

рам:10 гб

видео карта:nvidia geforce 600

памет:2 тб

ако трябва да казвам друго казваите 

благодаря предварително за вашите отговори :)

П.П:вече имам 2-ри монитор и осхте една клавиутура и мишка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Анита Христова Трифонова
      Къде ще ги носиш тези пари? . стихове А.Х.Т.sekirata cekupama

клипът ми е умишлено затъмен,

но не от страх,

а в сихрон с тЕмниЦАТа у Нас и 

всяка моя дума има двойнствено значение.

Не се страхувам от старостта!
      Не се срамувам от старостта!
      Не искам да се крия зад маската
      на  страхлива  жена с фотошоп.
      Човек съм Голям, не мизантроп.
       А.Х.Т. sekirata cekupama

Къде ще ги носите тези пари, които уж били за сайта,давани Ви за да си разиграват конете няколкото самозванци?
      "ЗЛОБАТА НЯМА ПОЧИВЕН ДЕН" - СБОГОМ И с този ми профил, а дали до юни докогато ме резнахте с другия ще реша
      Получихте предупреждение от  Kalin Karaboychev
      За да продължите  да публикувате , трябва да потвърдите това предупреждение.Възможно е да има и допълнителни ограничения. Ако има такива ще ги видите в детайлите на предупреждението. Детайли.

OK.
      ЧАК ДО ЮНИ  С ОНЗИ МИ ПРОФИЛ, КОГА СЛЕДВА ТОЗИ И ПОСЛЕ ЦЯЛАТА ДА МЕ ИЗТРИЕТЕ - ТАКТИКА?Копаете ми гроб дотогава, но Господ решава.

БОЖЕ, КАКВА ЗЛОБА!    
      ЗНАЧИ - СБОГОМ. РАЗВИВАЙТЕ  СЕ ДОКОЛКОТО МОЖЕТЕ.
      ХАЙДЕ, СТАМАТ, КОПУКОВА  И  ЦЯЛАТА ТАЙФА... :)))

Мислите ли , че не знаех , че съм провокирана и че не се оставих да ме накажете?
      Да, разбира се , защото наистина ми писна от връзкарите и оплаквачите .
      Г-н Карабойчев, субективизма е голяма работа, нали? Лек ден и спокойни сънища - нощите.
      музика текст изпълнение А.Х.Т.sekirata cekupama

Roxette - http://www.mariefredriksson.se/
      Къде си обич моя?  - авторово поезия А.Х.Т. sekirata cekupama
      Мари Фредриксон Гун - Мари Фредриксон - Gun-Marie Fredriksson е шведска певица, композиторка, автор на песни, популярна като част от дуото Roxette.  За първи път двамата с Пер Гесле  се срещат в родния си град Халмщад през лятото на 1977 г. Мари - моя любима певица!
      Роксет е шведска поп група, която стартира през 1985. Както много други шведски музиканти пеят на английски. През 1986 г. Мари Фредриксон и Пер Гесле сформират Роксет с амбицията да завладеят света на музиката и в същото време да се забавляват.
    • от Anita Hristova Trifonova
      Съединението правело силата, българи, къде ни е силата? - авторово поезия А.Х.Т. sekirata cekupama

• от Anita Hristova Trifonova
      Къде е златото на България?
      изнесоха и нас дори
  • Дарение

• Добави ново...