Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте,

Модела на телевизора е NEO LED-2496

Снощи ми се счупи стойката за телевизора, която е за маса. Не искам да го закачам на стената, но не мога никъде да намеря каквато и да е стойка за маса. Имате ли идея от къде мога да взема дори  и 2ра употреба да е няма значение. Телевизорчето е NEO 24" . Ще сложа и снимки на вече счупената поставка (счупено е само преходничето м/у телевизора и основата)post-347476-0-82781200-1393680736_thumb.post-347476-0-32068300-1393680737_thumb.post-347476-0-77139500-1393680737_thumb.Поздрави,Димо

Редактирано от Dimo Uzunov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля си, че ако телевизорът има възможност за монтаж по VESA, то може да стане с такава или подобна стойка. Монтажът по въпросния стандарт става чрез 4 дупки с резба на гърба на телевизора, най-често в квадрат 75x75 или 100x100 mm за мониторите и няколко други размера за телевизорите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля си, че ако телевизорът има възможност за монтаж по VESA, то може да стане с такава или подобна стойка. Монтажът по въпросния стандарт става чрез 4 дупки с резба на гърба на телевизора, най-често в квадрат 75x75 или 100x100 mm за мониторите и няколко други размера за телевизорите.

Много благодаря за бързия отговор, за съжаление повърхността на която ще бъде поставен не позволява такъв монтаж. A и 60  лв за стойка ми се струват множко за такъв "Смотан" телевизор като моя :) Благодаря все пак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.