Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Модела на телевизора е NEO LED-2496

Снощи ми се счупи стойката за телевизора, която е за маса. Не искам да го закачам на стената, но не мога никъде да намеря каквато и да е стойка за маса. Имате ли идея от къде мога да взема дори  и 2ра употреба да е няма значение. Телевизорчето е NEO 24" . Ще сложа и снимки на вече счупената поставка (счупено е само преходничето м/у телевизора и основата)post-347476-0-82781200-1393680736_thumb.post-347476-0-32068300-1393680737_thumb.post-347476-0-77139500-1393680737_thumb.Поздрави,Димо

Редактирано от Dimo Uzunov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля си, че ако телевизорът има възможност за монтаж по VESA, то може да стане с такава или подобна стойка. Монтажът по въпросния стандарт става чрез 4 дупки с резба на гърба на телевизора, най-често в квадрат 75x75 или 100x100 mm за мониторите и няколко други размера за телевизорите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля си, че ако телевизорът има възможност за монтаж по VESA, то може да стане с такава или подобна стойка. Монтажът по въпросния стандарт става чрез 4 дупки с резба на гърба на телевизора, най-често в квадрат 75x75 или 100x100 mm за мониторите и няколко други размера за телевизорите.

Много благодаря за бързия отговор, за съжаление повърхността на която ще бъде поставен не позволява такъв монтаж. A и 60  лв за стойка ми се струват множко за такъв "Смотан" телевизор като моя :) Благодаря все пак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от kolib4iata
      Виждам, че станах за подигравка.Моля темата да се изтрие.Няма да давам повече акъл.
      Идеята беше да помогна с каквото мога.
    • от Mario Georgiev
      Здравейте, имам проблем с телевизора. Качил съм 4k blue-ray филм на флашка, който има субтитри на няколко езика, като го пусна на компютъра мога да сменям езиците, но като го пусна на телевизора, въпреки че съм нагласил primary language да ми е на български, както и secondary ( за всеки случай), субтитрите винаги се пускат на английски. Търсих файла на българските субтитри, да го оставя само него например, но нищо не намирах, може би няма такъв, а са направо вградени във видео файла на филма, При натискане на копчето на дистанционното за субтитри пише,че те са недостъпни. Телевизорът е Sony KD-43xe7077. Ако някой може да ми помогне, ще съм много благодарен
    • от vankata4
      Здравейте, таа на кратко - опитвайки се да си сложа клавиатурата на s4 с цифричките си изтрих default - натата.... Някфи идеи как да си я върна(изтегля) или да си сложа клавиатурата на s4? 
    • от IvankaPetrova
      Здравейте,
      бих искала да помоля за съвет някой който се е сблъсквал с моя проблем. Имам телевизор Samsung UE55JU6400 който закупих с вече инсталирано приложение на HBO GO. От както HBO GO си обновиха приложението филмите постоянно прекъсват или блокират. Казаха ми че трябва да изтрия приложението и да го сваля наново, но когато тръгна да го трия, на екрана се изписва съобщение,   че приложения от основния набор на приложения на устройството не могат да бъдат изтрити. Моля някой ако има идеи как да се справя с проблема да пише!
    • от Ndishev
      Трлевизора е Toshiba 32av933g
      Свързвам таблета към телевизора (като усб памет) разпознава го като мултимедийно устройство но като ми иьлезнат директориите  с "снимки" "музика" и "филми" не ми дава да отворя нито една от тях. 
      Свалих файлове в формати avi, xvid, mp4 и др. Пробвах в няколко директории да преместя но не намира нищо. 
       Пробвах с DivX регистрация (ако случайно е от там проблема) но ми иска да кача файла който се сваля на телевизора. 
      Телевизора беше на ремонт но имаше проблем с рамта и техника каза, че няма проблеми с usb-то. 
      Някой дали си има идея как мога да подкарам някое филмче или да отворя снимките? 
      Нямам под ръка флашка но не мисля че е проблем като пускам през таблет като usb памет. 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.