Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Искам да си сглобя нов настолен компютър, тъйкато днес ми изгоря лаптопа... А по-принцип е добре, ако го ползвам за игри да е настолен. Та мисълтта мш да ми помогнете с частите. Да се в исват в цена 800-900 лева, без монитор. Играя Фифа и Assassin Creed's, а там се иска яка машина. Та можете ли да ме посъветвате какво да взема.Благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Количка

Публикувано изображение

пс. Принципно 4ГБ рам ще са ти достатъчни та няма нужда да правиш компромиси с останалите части.

Иначе не е проблем като имаш възможност да отделиш 60 лв. да си купиш още една плочка от 4ГБ.

Редактирано от naruto (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

консултирах се с един приятел и той ме посъветва да сложа захранване минимум 500W и да сложа дъно с две видео карти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

консултирах се с един приятел и той ме посъветва да сложа захранване минимум 500W и да сложа дъно с две видео карти.

Кажи на приятеля ти той да ти направи конфигурация със две видео карти и захранване със 500W за 900лв. Като толкова ти разбират приятелите, защо не ги помолиш те да ти правят конфигурации а не ние в форума.

Редактирано от VipKokata (преглед на промените)

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е проблем да се вкарат две HD7750 с Athlon 760К в бюджета но ако мислиш че ще е по-добре се заблуждаваш.

Иначе да се дават съвети как ще е по-добре без да се прави сметка колко ще струва е лесно. Кажи му на твоя приятел че с три карти ще ти е още по-добре ама той да покрие разликата в парите.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е проблем да се вкарат две HD7750 с Athlon 760К в бюджета но ако мислиш че ще е по-добре се заблуждаваш.

Иначе да се дават съвети как ще е по-добре без да се прави сметка колко ще струва е лесно. Кажи му на твоя приятел че с три карти ще ти е още по-добре ама той да покрие разликата в парите.

Той по-скоро има предвид, че иска дъно с 2 PCIe слота за бъдещ SLI / CrossFire.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дъното е с много добро аудио и 2 PCIE слота.
Захранването спокойно, поддържа CrossFire.
По-късно добавяш още една видео карта, 4GB рам, охладител и ще държи доста време.
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момчета,просто попитах.Не искам да се карам с никой Аз ако съм наясно няма да искам съвет от вас :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Количка

Публикувано изображение

пс. Принципно 4ГБ рам ще са ти достатъчни та няма нужда да правиш компромиси с останалите части.

Иначе не е проблем като имаш възможност да отделиш 60 лв. да си купиш още една плочка от 4ГБ.

С тази конфигурация ще мога ли да играя примерно Battlefield 4 ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С тази конфигурация ще мога ли да играя примерно Battlefield 4 ?

Ще можете да играете абсолютно всички игри.Друг е въпросът на какви настройки ще бъде това.Но ако не сте претенциозен,всичко ще е наред.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нескам да ставам нагъл, но да ми препоръчата конфигурация за около 1000 лева, защото може да имам възможността и за такава сума. Благодаря предварително още веднъж

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Количка

Публикувано изображение

пс. Това е предишното ми предложение но с по-добра видеокарта - http://www.powercolor.com/global/products_features.asp?id=524

Между другото предишното ми предложение е напълно достатъчно за споменатите две игри (Assassin's Creed и Fifa).

Ако обаче имаш предвид Assassin's Creed IV наистина е желателно да вземеш тази с по-добра видеокарта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
BB код:

Обща стойност - 985.62 лв. с ДДС
Според мен X-а не си струва 40 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нескам да ставам нагъл, но да ми препоръчата конфигурация за около 1000 лева, защото може да имам възможността и за такава сума. Благодаря предварително още веднъж

То ясно,че ти е изгорял лаптопа.Ама да кажеш все пак,монитор имаш ли и какъв точно е той-марка и модел.И на каква резолюция е.Може би ще трябва и клавиатура(предполагам,че имаш мишка останала от лаптопа). Ами звук как ще възпроизвеждаш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Звука ще ми е както досега ми беше с усилвател и 4 тонколони къв лаптопа. Клавиатура и мишка имам. Монитора ще е 22" но за резолюция нимога да ви кажа, защото ще го взема от един приятел зй временно ползване. Иначе не съм се ориентирал точно какъв да взема.Ако имш нищо впредвид откъм монитор - кажи.

Редактирано от toonfather (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.