Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Днес ми пристигна Блъди В3-то и си бях наясно, че за 3-тото и 4-тото ядро ще трябва да плащам, поразрових се из няколко сайта и видях следният руски http://tinyurl.com/lnjrejy .Копирах ИД-то на мишката линкнах след това блд. файла обаче няма никой .. даже пробвах 3-тото ядро да го цъкна и нещо зацепи и така и не се вкл. и мишката, как да е свързах я наново цъкнах 2-рото ядро с другата оправи се ама сега не смея пак да го кликна, че ми се струва, че нещо е станало с драйвъра след това линкване.Ако някой е чувал и знае как да се заобиколи това плащане ще съм му благодарен.Едит:Деинсталирах драйвърите, инсталирах ги наново и засега всичко е наред, вие сте наред да кажите има ли начин да не се плаща.Благодаря Предварително !

Редактирано от Thund3rGod (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моментът със заобикаляне на плащания не е за този форум...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моментът със заобикаляне на плащания не е за този форум...

Аз питах тук, защото си мислех, че някой може и да се е натъкнал на решение, ама ема на пак се оказах в грешка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от borislav tsonev
      Здравейте,Беше ми подарен IPHONE 8, но проблема е, че е заключен.Телефона е закупуван от UK и е заклучен към T Mobile.Моля някои да ме насочи с каква програма да го разкодирам или по какъв начин може да се разкодира?
    • от Гергана Спасова
      Здравейте. Проблемът ми е следния: Бях излязла от профила си във Фейсбук и когато опитах да вляза отново ми поиска потвърждаване на самоличността. Изпратиха ми 6-цифрен като СМС, който трябваше да въведа. Въведох го и пак не можах да вляза. Просто полето с кода се изчисти и  все едно не съм въвеждала нищо. Поисках нов код, но след това вече не ми изпратиха такъв и така вече 4,5 часа. На някой случвало ли му се е и какво мога да направя, за да вляза в профила си?
      П.С: Пробвах да сменя паролата си- получава се, но отново ми искат код за защита, който всъщност не ми изпращат.

• от Pifi Pedolino
      Да продължим нататък въпреки опитите за цензура от разни страхливи индивиди
    • от Явор Г.
      Здравейте! Имам нужда от помощ с един код на една програма, която ми е за домашно. Написах кода, но накрая ми дава някаква грешка при две от променливите и не успявам да докарам нещата така че да работи.
      Ето го условието: В масив А се съдържат оценките на n студента от проведен изпит. Да се изведат броя на двойките и на шестиците.
      #include<iostream> #include<stdio.h> using namespace std; void main(){ int i, n, oc[50], BrDv, BrSh; cin >> n; for (i = 1; i <= n; i++){ cin >> oc[i]; } for (i = 1; i <= n; i++){ if (oc[i] == 2) BrDv++; else if (oc[i] == 6) BrSh++; } cout << "broq dvoiki e " << BrDv; cout << "broq shestici e " << BrSh; }  
    • от Явор Г.
      Здравейте! Имам нужда от помощ. Имам кода на една програма, но ми искат и блок-схема към него, а тия блок-схеми са ми като тъмна Индия и ще съм много благодарен ако някой може да ми я направи!
      Ето го и кода:
      #include <iostream> using namespace std; int main() { int n, maxAreaElement; float areaMax = 0; cout<<"Vavedete broq triagalnici: "; cin>>n; int *aSides = new int[n]; int *bSides = new int[n]; for(int i=0;i<n; i++) { cout<<"Vavedete a katetat na triagalnik "<<i+1<<": "; cin>>aSides[i]; cout<<"Vavedete b katetat na triagalnik "<<i+1<<": "; cin>>bSides[i]; float area = ((aSides[i]*bSides[i])/2); if(area>areaMax) { areaMax = area; maxAreaElement = i; } } cout<<"Triagalnik N"<<maxAreaElement+1<<" ima nai-golqm perimetyr."<<endl; return 0; }  
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.