Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

имам при мен един нетбук, който трябва да бъде преинсталиран. До сега не съм го правил, но мисля, че с преинсталирането няма да имам проблеми. По-важното е, че и идея си нямам от къде и как да кача драйверите след това, тъй като той няма записвачка. Някой ми казват, че като го преинсталирам и като му пусна update-ите през уин 7 нали и  той ще си ги намери? Има ли нещо такова или трябва да търся един по един всички драйвери в сайтовете на производителите? Пък и аз не ги знам всички драйвери, които му трябват за да работи като хората след това. 

Ще съм ви благодарен за помощта! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Или ще са на диск, който е дошъл в оригиналната кутия, или ще са на сайта на производителя.Марка, модел?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Или ще са на диск, който е дошъл в оригиналната кутия, или ще са на сайта на производителя.Марка, модел?

http://www.technomarket.bg/products/09124855/acer-aspire-one-725-c7ckk# ето това е модела. Няма логика да са на диск след като той няма записвачка, къде да го сложа този диск за да инсталирам?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отиваш в сайта на Acer, намираш модела ASPIRE ONE 725-C7CKK и там ще намериш и драйверите.Ако харда е разделен на две части,слагаш ги в частта,в която не е инсталирана операционната система.И от там ги инсталираш.Друг вариант е да ги качиш на флашка.

Между другото,тия нетбуци най-удобно се преинсталират именно с флашка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отиваш в сайта на Acer, намираш модела ASPIRE ONE 725-C7CKK и там ще намериш и драйверите.Ако харда е разделен на две части,слагаш ги в частта,в която не е инсталирана операционната система.И от там ги инсталираш.Друг вариант е да ги качиш на флашка.

Между другото,тия нетбуци най-удобно се преинсталират именно с флашка.

Мерси за отговора! Може би това са драйверите http://si.acer.com/ac/en/SI/content/drivers ? Иначе мисля точно с флашка да го преинсталирам, че друг начин не виждам. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси за отговора! Може би това са драйверите http://si.acer.com/ac/en/SI/content/drivers ? Иначе мисля точно с флашка да го преинсталирам, че друг начин не виждам. :)

На прав път си младежо. Дерзай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е страницата,от която вече трябва да си намериш модела на машината.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е страницата,от която вече трябва да си намериш модела на машината.

На прав път си младежо. Дерзай.

Имам още един проблем. Този път с един настолен компютър с XP, на който след преинсталацията и инсталирани всички драйвери има звук в слушалките, а в колонките няма. Колонките са https://www.google.bg/search?q=auditek&rlz=2C1SAVU_enBG0536BG0536&espv=210&es_sm=93&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=gV0TU46tOo-qhAf2xYDICw&ved=0CEYQsAQ&biw=1360&bih=667#facrc=_&imgdii=_&imgrc=yS_EPHz45MCUKM%253A%3BypTPk7iVBsq6WM%3Bhttp%253A%252F%252F2play.bg%252Fphotos%252Fcatalogue%252F34965.jpg%3Bhttp%253A%252F%252F2play.bg%252Fview%252F34965%3B653%3B368 и са с две USB-та накрая, тоест нямат букси като на нормалните колонки. Питах за драйвер - казаха, че няма. Обърнах целия реалтек и нищо. Изваждах ги вкарвах ги - все едно не нищо не съм включил, тоест по монитора не излиза никакви нотификации, че има нещо включено. Някаква идея какво им е ? Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Що не питаш тоя,от който и ги купил?

И в крайна сметка,пробвай ги на друга машина,да видиш там какво става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Що не питаш тоя,от който и ги купил?

И в крайна сметка,пробвай ги на друга машина,да видиш там какво става.

А линка е просто за да се види какво представляват, а не че са точно тези от въпросния сайт! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега като се зачетох,явно всичко е било наред,но след преинсталацията се е загубил звука.

Дай да видим какво е дъното.И ако може,покажи ни какво пише в Device Manager.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега като се зачетох,явно всичко е било наред,но след преинсталацията се е загубил звука.

Дай да видим какво е дъното.И ако може,покажи ни какво пише в Device Manager.

За съжаление не е при мен компютъра, но утре пак съм там за да си довърша работата (надявам се успешно). Аз за първи път даже виждам колонки с 2 usb-та а не с нормални букси. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си, че си инсталирал коректно драйвърите за дъното? Дай най-добре утре една снимка от Дивайс мениджъра да видим какво става там, както ти каза и колегата по-горе.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си, че си инсталирал коректно драйвърите за дъното? Дай най-добре утре една снимка от Дивайс мениджъра да видим какво става там, както ти каза и колегата по-горе.

Обещавам да кача, ако не се оправи с някои други методи, като преинсталиране на тъпия драйвер. А и интересното е, че има всичко на всичко 4 драйвера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обещавам да кача, ако не се оправи с някои други методи, като преинсталиране на тъпия драйвер. А и интересното е, че има всичко на всичко 4 драйвера.

Качете скрийншот и споделете точната марка и модел на дъното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.