Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
fcbayern

Програма за сваляне на клипове от Keyfiseyir

Препоръчан отговор

Здравейте на всички !Въпросът, който предлагам на Вашето внимание е Има ли начин да се свалят клипчета от гореспоменатия сайт ?Ако някой има идеи, ще съм му благодарен да ги сподели.Поздрави и благодаря предварително !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички !Въпросът, който предлагам на Вашето внимание е Има ли начин да се свалят клипчета от гореспоменатия сайт ?Ако някой има идеи, ще съм му благодарен да ги сподели.Поздрави и благодаря предварително !

Ами аз доколкото видях всичките им клипове са или от youtube или vbox така,че не виждам проблем да се свалят с всяка програма за сваляне.Аз ползвам Uget но и добнавката за мозилата downloadhelper върши работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изчезват субтитрите в конкретния случай, ако се сваля от youtube ...  Както и да е, всичко е ок. Намерих решение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изчезват субтитрите в конкретния случай, ако се сваля от youtube ...  Както и да е, всичко е ок. Намерих решение.

Радвам се, че сте решили проблемът си, но е редно да споменете начина, по който сте се справили, за да не се създават нови и излишни публикации на тази тема!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свалям клипчетата от youtube, а субтитрите - от препратката в началото на всеки епизод ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.