Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

fcbayern

Програма за сваляне на клипове от Keyfiseyir

Препоръчан отговор

Здравейте на всички !Въпросът, който предлагам на Вашето внимание е Има ли начин да се свалят клипчета от гореспоменатия сайт ?Ако някой има идеи, ще съм му благодарен да ги сподели.Поздрави и благодаря предварително !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички !Въпросът, който предлагам на Вашето внимание е Има ли начин да се свалят клипчета от гореспоменатия сайт ?Ако някой има идеи, ще съм му благодарен да ги сподели.Поздрави и благодаря предварително !

Ами аз доколкото видях всичките им клипове са или от youtube или vbox така,че не виждам проблем да се свалят с всяка програма за сваляне.Аз ползвам Uget но и добнавката за мозилата downloadhelper върши работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изчезват субтитрите в конкретния случай, ако се сваля от youtube ...  Както и да е, всичко е ок. Намерих решение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изчезват субтитрите в конкретния случай, ако се сваля от youtube ...  Както и да е, всичко е ок. Намерих решение.

Радвам се, че сте решили проблемът си, но е редно да споменете начина, по който сте се справили, за да не се създават нови и излишни публикации на тази тема!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свалям клипчетата от youtube, а субтитрите - от препратката в началото на всеки епизод ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...