Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
JovanS

Добре ли е да актуализира Windows 8 до 8.1?

Препоръчан отговор

Купих си Windows 8 лап топ и в магазин да получа безплатно обновяване до Windows 8.1 ... какви са вашите практики за Windows 8.1?? 

Редактирано от capnemo
реклами (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом можеш - обновявай. Относно практиките за Win 8.1 - какво по конкретно те интересува?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами според ме още е нова ОС и може да има грешки затова в новата версия 8.1 може да  са поизгладени някои неща

затова моя съвет е обновия като ти я предлагат и безплатно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Metinr
      Здравейте, помолиха ме да преинсталирам един лаптоп Lenovo G50-70 и в единият му диск Д . Запазих важните снимки, които ме помоли да не ги трия. Когато отворих дяловете да инсталирам windows имаше много дялове аз ги изтрих и оставих само този с снимките и този където беше windows но ми дава следните грешки

и
       .

Гледах клипове и видях как го оправят но до колкото разбирам май ще се изтрие и този диск Д . Той този, който е 39.5gb DISK 0 Partition 1: Lenovo.

Ето какво излиза много ви моля ако има вариянт как да го запазя, защото няма как да продължа преинсталирането.
      Трябва някак да извъртя нещата за да запазя този дял и да сложа windows на друг.
      Благодаря
    • от mi6a_miki
      Здравейте,
      Ако може някои да ми помогне забравена е паролата за акаунта  на лаптоп Toshiba Satellite c855d-16h, работи с  windows 8.
      Не ми се ще да преинсталирам windowsa защото е  легален и така закупен.
      Ако някой знае някоя програма да се нулира паролата много ще ми помогне. 
      Благодаря предварително!
    • от astala73
      Здравейте .Имам особен проблем .На един лаптоп Dell Inspiron N5110 не мога да инсталирам или заредя windows .Почнах от Windows 7 ,после Windows 10, Windows 8.1 ,Windows XP.Всички стигат до логото си и повече нищо .Просто логото стой на екрана .На 10 се връткат ония топчета и толкова.Харда е здрав ,паметта е добре .Биоса е на дефалт настройки .Извадих диска и го инсталирах на друг комп .Никакви проблеми .Поставих го обратно на дела ,и стига до логото при зареждане и така си стой .А и също не може да зареди windows от Hiren CD .Пак спира на логото .Пробвах с една флашка на която има 2к10 .От нея също като се стигне да зарежда уиндоус пак блокира на логото .Без значение какъв .
      Ако някой някога се е сблъсквал с такъв проблем ,моля да помогне .
    • от Georgi Monov
      Здравейте.Диска и процесора се товарят от нищо.Нямам нищо пуснато и все към 100% се товарят и бавят компютъра.Уиндоуса е инсталиран преди няколко дена уин 8.1  Ето снимка на такс мениджъра.Тея новите уиндоуси са ебаси бозите за нищо не стават,а тоя 10 как бави нямам думи сложих го и го махнах по-спрял никога не ми е бил лаптопа,а не е от най-слабите 4 ядрен процесор и 8гб рам.Хард диска ми е чисто нов стария даде фира тоя го сложих преди няколко дена.

• от Alexandar Targov
      Здравейте,
      Един познат притежава Dell Inspirion и има вградено приложение, чрез което може да се пропуска ток през батерията или да не минава тока през нея. Аз съм със Asus X550JK с Windows 8. Имам някакви планове за захранването но там не открих това, което ми трябва. Можете ли да помогнете?
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.