Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Весела нова 2019 година ви желая! Поздравявам ви с една стара, но станала култова новогодишна песен, заради смешния ѝ клип, момчетата известни по света, като "Blyatstreet boys": 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напили се мужиците някога през "95  г. и решили да направят група , били талантливи музиканти , престрастени към някакъв вид алтернативна,авангардна музика. И така до ден днешен са неин флагман в Русия. До тук добре , само не ми стана ЯСНО какво сме им виновни ние българите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, bigiadri написа:

Напили се мужиците някога през "95  г. и решили да направят група , били талантливи музиканти , престрастени към някакъв вид алтернативна,авангардна музика. И така до ден днешен са неин флагман в Русия. До тук добре , само не ми стана ЯСНО какво сме им виновни ние българите?

Във всяка страна има глупаци, които само си търсят повод да плюят и мразят. У нас те не са по-малко, по лошото е, че при нас дори бившия президент Плевнелиев си позволяваше доста глупави и крайни изказвания. Винаги съм бил на мнение, че разумните хора трябва да осъждаме нашите сънародници позволяващи си да насаждат омраза. Българския и руския народ са твърде близко като култура, интереси та дори и ген, че да има омраза помежду ни. Същото важи и за Украйна. Тази омраза е изгодна на всеки друг, само не и на нас. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Емил Джоргов
      Търся стара песен от 80 или 90 години сппомням си че клипа пееха мъж и жена пееха в градина с цветя и голям басеин с цветя в него имаше плуваше голяма змия песента завършваше п подобен начин повтаряше се няколко пъти точно накрая for night for always the day
    • от Velizar Yasenoff
      Здравейте, искам да направя група която да свири всякакви жанрове музика! Не е задължително музикално образование, просто стига да имате нюх към стила музика и разбира се да може да свирите на даден инструмент. Също така ще е добре някой да разбира от Daw програми като fl studio и др. Аз съм от Севлиево.
    • от Николай Алексиев
      Здравейте, не съм сигурен че темата е за тук, но ми се видя най-близо по смисъл.
      Та с няколко думи, търся човек ентусиаст, който да има свободно време и познания със софтуер
      за видео обработка за взаимно създаване и поддържане на YouTube канал.
      Идеята ми е аз да правя хип-хоп , денс, машъп и екстендед версии на популярни
      песни а втори човек да се занимава с видеото и ъплоуда. За отличен образец на идеята ми 
      може би е каналът на Trap Nation, искам да се получи нещо подобно.
      Пускам и линк към soundcloud акаунта ми, като там са качени малка част от готовите неща.
      Ако има ентусиасти нека ми пишат за да видим какво можем да създадем заедно.
      ::::::::::::::::::::Soundcloud Nikso:::::::::::::::::::: 
    • от Obscurity
      Привет
      Искам да си купя някаква аудио система основно ще я ползвам за слушане на музика
      За в момента съм се прицелил във 
      https://www.pazaruvaj.com/hifi-sistemi-c3401/oneconcept/vertical-90-p268314871/
      https://www.pazaruvaj.com/hifi-sistemi-c3401/oneconcept/v-15-bt-p337488666/
      https://www.pazaruvaj.com/aktivni-koloni-c4060/edifier/r1280db-2-0-p370574491/?sgst=1
      На първо място това което бих искал е по качествен звук,дали edifier 1280db би изкарал по качесвено звучене от другите които пък имат екстри като фм радио аларма.ккак са oneconcept със баса тази марка от скоро я научих и нз нищо за тях
      Основно за източник на сигнала ще ползвам таблет или смартфон няма да ги връзвам за комп кое би било по доброт.
    • от Nikaset
      Препоръчайте вокален педагог в София. На 23 години съм и досега не съм се занимавал с музика. Благодаря за отделеното време предварително. :)
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.