Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте! Играя тази игричка сигурно от има.няма 3-4 месеца, но по час-час и половина на ден... Много е готина, та пускам тема да видя дали има желаещи да играем заедно мултиплеър? Ако има желаещи които искат да играят, но не знаят как ще обясня в другия си пост :) Аз съм 6 левъл... Като убивате хора ви дава по 50-60 точки с тия точки дигате левъл и допълнително други точки ви дава...  и т.н 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здр

аз искам да играя мултиплейар аз съм фен на бф 4 и искам да я играя

:) и ако искаш да играем бф 4 и ако я имаш да играем че не съм срещнал бг и моля те ако може да ми обясниш как се играе мп на бад кампани (кракнатото) ще съм ти благодарен :)

Поздрави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Multiplayer можеш да играеш само на BF2. Пиши в гугъла emulator nexus, теглиш я и я поставяш в директорията на играта. Пускаш играта и се логваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

BF 3,BF 4 също става мулти, но с пари.. ;д без пари толкова само BF2 а относно bf2 то се играе с емулатор тегли се един пач. Аз съм с най-новия 870 и се слага един файл като крак и цъкаш ;) Аз съм 9 левъл.. и се пиша [[bG]][bG]Djani :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

BF 3,BF 4 също става мулти, но с пари.. ;д без пари толкова само BF2 а относно bf2 то се играе с емулатор тегли се един пач. Аз съм с най-новия 870 и се слага един файл като крак и цъкаш ;) Аз съм 9 левъл.. и се пиша [[bG]][bG]Djani :D

:D аз съм си купил бф 4 и аз вчера гледах клипове как да си кракна бк2 и днес вече съм 4-ти лвл :) ако искаш да играем мега е забавна :Д батълфиелд поредицата ме кефи още от 1-ва част и е единствената поредица за която бих дал пари :) и ако искаш да играем :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм 9-10 ранк и играя само в cris32 сървър... ;) Гейм мода е ''руш'' и се пиша [[bG]][bG]Djani ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм 9-10 ранк и играя само в cris32 сървър... ;) Гейм мода е ''руш'' и се пиша [[bG]][bG]Djani ;)

да намерих сървара но кат се опитам да вляза пише изгубена връзка :( маже би защото е пълен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да намерих сървара но кат се опитам да вляза пише изгубена връзка :( маже би защото е пълен

Да, защото е пълен.. :) Току що срещнах един ''мерхат'' писа ми че бил от калдата :D не го познавам, но се радвам че има хора, който играят ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, защото е пълен.. :) Току що срещнах един ''мерхат'' писа ми че бил от калдата :D не го познавам, но се радвам че има хора, който играят ;)

тва бях аз -.-   :D  :D  :D  :D  :no-no::P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.