Премини към съдържанието
  • Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Miroslav Chernev
      Здравейте имам 190е бензин 91 година и от скоро забелязвам странен проблем.
      Само сутрин когато е по-студено и потегля с колата при всяка дупка легнал полицай и т.н. се чува тропане и чукане отпред вдясно.
      Не усещам нищо по волана, не усещам промяна в траекторията на колата, то просто си трака все едно нещо е разхлабено и се разхожда на воля при всяка неравност, но когато загрее тоест след около 10 мин тропането спира и също така по което и време през деня да запаля и тръгна не се чува нищо.
      Някой да се е срещал с нещо подобно и какво може да е?
    • от Светлин Желев
      През последните няколко седмици, както може би сте забелязали, в Kaldata.com се появиха няколко материала, посветени на висококачественото Hi-Res Audio.

След като изяснихме какво всъщност представлява то и представихме екосистемата, която го изгражда, екипът ни спря вниманието си на продукти, даващи възможност да се „докоснем” до кристалния звук.

Тестовете на слушалките и плеърите на Sony, които направихме в нашия офис, за нас недвусмислено показаха разликата, получавана заради ниската компресия на този звук.

А опитвали ли сте и вие? Долавяте ли разликата и колко значима е тя за вас? Какъв тип Hi-Res Audio бихте ползвали най-често у дома? Това искаме да ви питаме днес. Споделете ни и как слушате най-често любимата си музика.

• от Soviet Soldier
      Предимства и недостатъци на Порше Кайен ,Мерцедес МЛ63АМГ и Тойота Тундра втора употреба ,около 2008г. 
    • от nikobati
      Какъв плеър е подходящ за домашни условия до 100 лева.
    • от Славомир
      Здравейте, трябва ми някакъв плеър за blu-ray филми за да може да си ги гледам от компютъра на телевизора чрез HDMI кабел. И ще има ли ефект като телевизорът ми е HD Ready, а не е Full HD ?
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.