Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте приятели. Имам проблем. Купих си Мерцедес CLK, 2000 година, и имам проблем със сд плеъра. Оригиналния сд плеър не чете никакви дискове, работи само със аудио но не ги чете и ги плюе навън няколко секунди след като съм вкарал диска вътре. А в друг случай песните тръгват след около 1 или 2 минутни мислене и песента не започва отначалото а от около 1-та минута. Ходих при специалисти разглобиха го и казаха че окото е чисто. След това сложих няколко оригинални диска, един на Кока Кола намерих вкъщи и си върви без проблем. Но записаните, не!? Искам да попитам някой знае ли как мога да го оправя да чете записани аудио дискове? Защото ако си купя ново СД, мултифункционалния волан няма да работи със друго СД ? Искам да попитам, дали съществува такава практика като "хакване", (както се хакват плейстейшъните да работят с пиратски дискове) само че за авто СД плеъри? Или да търся от някоя морга ако има сд като мойто? :) ?? благодаря много ако някой се отзове с нещо защото тук последните дни се скъсах да обикалям ???? :) :) :)

post-291988-0-62425500-1393763674_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да попитам някой знае ли как мога да го оправя да чете записани аудио дискове? Защото ако си купя ново СД, мултифункционалния волан няма да работи със друго СД ? 

Не съм сигурен, но мисля, че може само оригинални дискове да чете - без пиратски.А относно ако си закупиш ново плеърче, попитай в магазина защото някои модели могат да се свързват и с волана. Имам познат който направи това с пежо 307.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен, но мисля, че може само оригинални дискове да чете - без пиратски.А относно ако си закупиш ново плеърче, попитай в магазина защото някои модели могат да се свързват и с волана. Имам познат който направи това с пежо 307.

Благодаря ти приятел, оценявам, че се отзова ще попитам тогава в някой магазин. Просто на мен всички ми казват че волана няма да работи с друго СД и за това. А ти имаш в предвид че самите модели на СД-тата са такива които са предвидили и мултиволан и могат да се свързват с него ? Без никакви шмикарлъци, а както си трябва ? :) А можеш ли да случайно да ми дадеш линк с някакво такова СД само да видя, ако не можеш няма проблем :) ? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти приятел, оценявам, че се отзова ще попитам тогава в някой магазин. Просто на мен всички ми казват че волана няма да работи с друго СД и за това. А ти имаш в предвид че самите модели на СД-тата са такива които са предвидили и мултиволан и могат да се свързват с него ? Без никакви шмикарлъци, а както си трябва ? :) А можеш ли да случайно да ми дадеш линк с някакво такова СД само да видя, ако не можеш няма проблем :) ? :)

Ами да, след поставянето на новото плеърче на пежото си работеше мулти-волана. Допълнително само сложиха още някакви букси, защото свързването към волана се осъществява/свързва към тях. Плеъра е марка Pioneer, за модел не мога да ти кажа...  :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Друг вариант е FM transmiter.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами да, след поставянето на новото плеърче на пежото си работеше мулти-волана. Допълнително само сложиха още някакви букси, защото свързването към волана се осъществява/свързва към тях. Плеъра е марка Pioneer, за модел не мога да ти кажа...  :ph34r:

А буксите какви са знаеш ли ? :)

И от кой магазин твоя приятел е направил тази операция, и горе долу колко е струвало неговото СД  ? :)

Друг вариант е FM transmiter.

Искам да използвам мултиволана в пълния му капацитет а с ФМ трансмитер не мога да сменям песните от волана, пробвал съм. А и качеството на песните е ужасно, както предполагам знаеш :)

Редактирано от Exxon (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А буксите какви са знаеш ли ? :)

И от кой магазин твоя приятел е направил тази операция, и горе долу колко е струвало неговото СД  ? :)

Искам да използвам мултиволана в пълния му капацитет а с ФМ трансмитер не мога да сменям песните от волана, пробвал съм. А и качеството на песните е ужасно, както предполагам знаеш :)

Не знам буксите какви са, не мога да ги намеря и в сайта.Буксата беше около 7лв. а плеъра към 220лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам буксите какви са, не мога да ги намеря и в сайта.Буксата беше около 7лв. а плеъра към 220лв.

А от кой магазин, Технополис ли, или някой друг ? :)http://www.technopolis.bg/b2c/details/306019/P11080301/Avto-Resiivar-PIONEER-DEH-X3600UI  да не е този плеър. Той май може да се свързва с мултиволан ???

Редактирано от Exxon (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А от кой магазин, Технополис ли, или някой друг ? :)http://www.technopolis.bg/b2c/details/306019/P11080301/Avto-Resiivar-PIONEER-DEH-X3600UI  да не е този плеър. Той май може да се свързва с мултиволан ???

Не е този, забравих да спомена в горния пост, магазина се казва АВАЛ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е този, забравих да спомена в горния пост, магазина се казва АВАЛ.

А да знам го,и двете са от този магазин така ли? И буксата и плеъра ? :) :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А да знам го,и двете са от този магазин така ли? И буксата и плеъра ? :) :)

Достигнах до извода че чете само оригинални дискове а не записани. Дали мога нещо да направя или да се направи за да чете записани ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Достигнах до извода че чете само оригинални дискове а не записани. Дали мога нещо да направя или да се направи за да чете записани ?

а защо искаш въобще да правиш всичките тези упражнения ?

CD-то работи ли ?

Работи.

Купуваш си оригинални  дискове и си слушаш - какъв е проблемът ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз достигнах до извода че не може да правиш ръц бъзък с мулти волана. Постоянно ли ти е на волана дясната ръка че не може да си ги сменяш от плеера ? Аз лично тоя плеер бих го разкарал и изобщо не бих мислил за волана още повече и ти е стандартен размер и може да си сложиш една свирка с USB или Bluetooth. (лично мнение, макар че аз мога и без музика в колата и на всичко отгоре много ме дразнят тия мулти волани) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Постоянно ли ти е на волана дясната ръка че не може да си ги сменяш от плеера ?

Е нормално, че няма да кара като 18 годишна в учебната кола. Едва ли ще му е проблем да си сменя тракчетата от плеъра, че ако му се наложи да си сложи забравения колан по време на шофиране няма да отбива я. Според мен тук мулти-волана се използва като екстра в автомобилите в днешно време,а не за улеснение.  ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е нормално, че няма да кара като 18 годишна в учебната кола. Едва ли ще му е проблем да си сменя тракчетата от плеъра, че ако му се наложи да си сложи забравения колан по време на шофиране няма да отбива я. Според мен тук мулти-волана се използва като екстра в автомобилите в днешно време,а не за улеснение.  ;)

На мен мисълта ми беше че е абсолютно излишна гъзария (екстра). Поне според мен. Аз лично съм привърженик на класическия волан само с клаксон на него. Е понякога ползвам слушалката на телефона която е на волана ама и без него бутон мога да се оправя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма какво да се умува - лазерът е заминал. Отиваш на сервиз и това е. Надяваш се вътре да е нещо по-популярно примерно KSS2xx и да има някъде читави. Ако е нещо от тия за тънките механики цената хич няма да ти хареса. И се надяваш да има нови читави. Че напоследък само ментета. И на сервиза да му се занимава.

Иначе си джъткаш с трансмитер и гъзарията я забравяш. Между другото и те имат дистанционно. Този вариант е за предпочитане, защото всякакви дискове при нашенския прахоляк и дупки няма да свирят без да прескачат. А, и вероятно и гуменото окачване (амортисьори) на механиката е станало на локум.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Miroslav Chernev
      Здравейте имам 190е бензин 91 година и от скоро забелязвам странен проблем.
      Само сутрин когато е по-студено и потегля с колата при всяка дупка легнал полицай и т.н. се чува тропане и чукане отпред вдясно.
      Не усещам нищо по волана, не усещам промяна в траекторията на колата, то просто си трака все едно нещо е разхлабено и се разхожда на воля при всяка неравност, но когато загрее тоест след около 10 мин тропането спира и също така по което и време през деня да запаля и тръгна не се чува нищо.
      Някой да се е срещал с нещо подобно и какво може да е?
    • от Светлин Желев
      През последните няколко седмици, както може би сте забелязали, в Kaldata.com се появиха няколко материала, посветени на висококачественото Hi-Res Audio.

След като изяснихме какво всъщност представлява то и представихме екосистемата, която го изгражда, екипът ни спря вниманието си на продукти, даващи възможност да се „докоснем” до кристалния звук.

Тестовете на слушалките и плеърите на Sony, които направихме в нашия офис, за нас недвусмислено показаха разликата, получавана заради ниската компресия на този звук.

А опитвали ли сте и вие? Долавяте ли разликата и колко значима е тя за вас? Какъв тип Hi-Res Audio бихте ползвали най-често у дома? Това искаме да ви питаме днес. Споделете ни и как слушате най-често любимата си музика.

• от Soviet Soldier
      Предимства и недостатъци на Порше Кайен ,Мерцедес МЛ63АМГ и Тойота Тундра втора употреба ,около 2008г. 
    • от nikobati
      Какъв плеър е подходящ за домашни условия до 100 лева.
    • от Славомир
      Здравейте, трябва ми някакъв плеър за blu-ray филми за да може да си ги гледам от компютъра на телевизора чрез HDMI кабел. И ще има ли ефект като телевизорът ми е HD Ready, а не е Full HD ?
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.