Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Някой може ли да ми обясни как да ъпгрейдна софтуера на телефона ми ZTE Blade III от Android 4.0 Ice Cream Sandwich до 4.4 KitKat? Чувал съм, че става някак си с CyanogenMod, но не съм сигурен как точно.. Ако някой ми обясни ще съм му благодарен. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.modaco.com/topic/367241-devrom141-cyanogenmod-11-android-442/

Ако не разбираш, не се захващай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не е официален ром, и няма гаранция, а така като гледам нищо не ти е ясно. Най-добре си карай със стоковия.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този, който е в момента е леко бавен и лагва на моменти, а видях клипчета в youtube с моя телефон и KitKat и доста по-бързо се справяше..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телефончето си е слабо хардуерно, каквото и да правиш или слагаш, няма как да увеличиш бързодействието. Спирай приложенията които не ползваш, чисти кеша на паметта и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно, но и по принцип си е казано, че китката е по-оптимизиран спрямо процесора и рам-та на телефона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едва ли с къстъм ром-а ще има осезаемо подобрение, ама щом така смяташ - теми в интернет колкото искаш. Принципно едно нещо работи ли, най-добре е да не се пипа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно, но и по принцип си е казано, че китката е по-оптимизиран спрямо процесора и рам-та на телефона.

Не, оптимизира се за конкретен хардуер, не по принцип! И не го правете, нали искате да ползвате телефона

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Ndishev
      Здравейте. Сблъсках се с огромен проблем с подкарването на това чудо. 
      Прочетох всичко възможно статии кал да се ппдкара к Arena, zamumda, filmi2k и др.) Разбирасе всичко направих като по учебник и не тръгна нито една от добавките. 
      Някой може ли да каже алтернарива в която може да се гледат филми и сериали online. Разбирасе да е безплатно, че не ми се дават повече пари.  
    • от vpvelev
      Здравейте!
      Завърших първата си игра за Андроид. Казва се "Golden sand".
      Графиката не е лакирана и полирана, но смятам че геймплея е интересен и нивата не са никак лесни за преминаване.
      Вие сте в ролята на търсач и събирач на злато. След като го вземете, трябва да го поставите във вагонетка и след като се натоварят и трите вагонетки идва помощника ви и откарва златото във вашата банка.
      Трудността идва от там, че на всяко ново ниво, позицията на златото се определя по случаен начин. Същото се отнася и за началния старт на враговете ви. Освен това те нямат изкуствен интелект и се движат по непредсказуем начин, което ги прави много опасни.
       Пожелавам Ви приятни забавления с играта!
      Може да свалите играта от тук
    • от Диляна Койчева
      Здравейте! Имам сравнително малък, но досаден проблем, и не мога да разбера дали е в резултат от приложението месенджър или телефона ми. От известно време има опция за игри в приложението, за които се изискват ъпдейтнати версии на фейсбук и месенджър, както и актуализиран андроид версия 5.1 нагоре (познавам хора с 4.2, които имат опцията за игра). Притежавам Huawei G8, Андроид 5.1, приложенията ми са актуализирани, доколкото успях да проверя не съм забранявала неща из приложенията. Въпросната иконка с контролер я няма, при опит а отговаряне на покана за игра излиза надпис "Error. Sorry, this game can't be played right now." с два бутона Exit. Предварително благодаря ако някой знае нещо по въпроса, в интернет не намерих нищо полезно, М-тел също не помогнаха 

• от asdfj
      Привет.
      Телефона си работеше до днес когато изведнъж отказа да се  свързва към Wi-fi и реших че е забил и го рестартирах и изписва това на снимката и не знам какво да правя дали изобщо ако го занеса в сервиз може да се оправи?

• от NiGh7
      Здравейте,
      Дикретно на въпроса - как, ако мога, да възстановя изтрити снимки на S8 без ROOT, понеже телефона е все още в гаранция.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.