Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте , искам да споделя един проблем.Вчера изведнъж лаптопа изгасна аз опитах да го пусна на ново но когато стигна до StartingWindows изведнъж изгасна вечерта го оставих без да го пускам на сутринта се пусна без проблеми но след около 30 минути пак изгасна и незнам какво да правя опитах се да го преинсталирам но нищо не става като го пусна след 30 секунди лаптопа изгасва моля помогнете.извинете за правописните грешки но нямам български на клавиатурата 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На зарядно ли ползваш лаптопа или батерия ? Ако е на батерия, зареждаш ли я докрай ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте , искам да споделя един проблем.Вчера изведнъж лаптопа изгасна аз опитах да го пусна на ново но когато стигна до StartingWindows изведнъж изгасна вечерта го оставих без да го пускам на сутринта се пусна без проблеми но след около 30 минути пак изгасна и незнам какво да правя опитах се да го преинсталирам но нищо не става като го пусна след 30 секунди лаптопа изгасва моля помогнете.извинете за правописните грешки но нямам български на клавиатурата 

Малко инфо сте дали.По време на какво е "изгаснал" и как точно вчера ? Но на базата на казаното би могло да е от прегряване. само това като инфо (времената на изключване са използваеми за кристалната топка ;-)

Нов ли е ? Товарен ли е със игри (лаптопите не са за игри ! ).

Проверявали ли сте температури при включване ... след известно време на работа ?

Ако е по стар от 1 год ..почистван ли е ? Което е доста важно !

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко инфо сте дали.По време на какво е "изгаснал" и как точно вчера ? Но на базата на казаното би могло да е от прегряване. само това като инфо (времената на изключване са използваеми за кристалната топка ;-)

Нов ли е ? Товарен ли е със игри (лаптопите не са за игри ! ).

Проверявали ли сте температури при включване ... след известно време на работа ?

Ако е по стар от 1 год ..почистван ли е ? Което е доста важно !

изгасна повреме на игране е нов вече е на година и половинане съм проверявам температуритене е бил почистван

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не съм проверявам температуритене е бил почистван

Време е да го направиш, и да спреш с игрите.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Време е да се възползваш от гаранцията. Имах същия проблем с този лаптоп. Оказа се повреда по дънната платка и отлепен графичен чип.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

изгасна повреме на игране е нов вече е на година и половинане съм проверявам температуритене е бил почистван

Нали разбирате че тези отговори на въпросите ми водят до най вероятната преполагаема причина ? Повишени температури и да се надяваме че няма необратимо прегряване .

Ами без проверка на температурите единствено мога да препоръчам да се занесе в сервиза за почистване и проверка на причината за изключване !

Колкото по навреме толкова по голяма е вероятността да бъде спасен лаптопа. Поискайте и подмяна на термопастите му  особено щом е използван за игри което не е добре като режими на работа за него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Време е да го направиш, и да спреш с игрите.

Да ми препоръчате някаква програмка за да проверя температурата ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ми препоръчате някаква програмка за да проверя температурата ?

Speccy, Aida64, SpeedFan, CoreTemp и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

изгасна повреме на игра

не е нов вече е на година и половина

не съм проверявам температурите

не е бил почистван

Имате поне още половин година гаранция. 

Обадете се на 00800 1104478 на цената на градски разговор е и от там ще ви насочат към близък сервиз обслужващ гаранционно Dell.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.