Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Значи аз си търся джобен нож. Под джобен нож разбирам сгъваем и удобен, който няма да ми пречи докато е във мен. Предпочитам да е със здраво острие, за да се не изтъпи при отварянето на 1 консерва (примерно). Също може да се използва и за самозащита. Пиша тук, защото не разбирам и не искам да отида в магазина, да дам 10лв. и да ми дадат някакъв боклук, който ще ръждяса, копчето ще му се развали (или с какъвто механизъм е) или ще му се изтъпи острието на 2-рото рязане. Разбира се, ако може, да не е нещо от сорта на 100 лв. професионален нож за убиване. Ако може заедно с идеите и линк към ножа да поствате, ще ме улесните много. Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам един подарък ми е от брат ми - цък, стои си в колата от близо 3г. Отварял съм консерви, буркани, дялал съм си лодки от кора на бор, рязане на какво ли не, та дори жица и пластмаса. Изключително остър и издръжлив, при напън не се гъне както повечето от 5-10лв. Ако си планинар човек като мен, ще ти хареса гарантирам ти.  :)П.П. Ако си заделил 10-15лв. отиди в някой магазин, може и рибарски и си вземи този който пръв ти хване окото.  ;)

Редактирано от Накaтa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Metal Blade

От какво смятате да се самозащитавате? Доколкото знам,носенето на ножове не е законно.

Редактирано от onogondur (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Metal Blade

От какво смятате да се самозащитавате? Доколкото знам,носенето на ножове не е законно.

Точно така, ножа се води като хладно оръжие. Не знам даже дали се издава разрешително за притежаването му.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е и ако се прибирам от магазина с нож за вкъщи ще ме закопчаят ли? Не се притеснявам от незаконното притежание на нож (главно защото не знам някой някога да е имал проблем с подобно нещо), а повече от това някоя вечер да не стане така че да не се прибера. Питах в блейдфорум и единствения отговор, който получих беше за швейцарско ножче на стойност 60лв !? Относно ножът на "Наката" - изглежда ми добър, но до там. Смисъл имаш добри отзиви, което е хубаво, но аз затова писах, защото не разбирам. Ще събера различни мнения и ще реша. Ако някой има още идеи моля да пише.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Значи аз си търся джобен нож. Под джобен нож разбирам сгъваем и удобен, който няма да ми пречи докато е във мен. Предпочитам да е със здраво острие, за да се не изтъпи при отварянето на 1 консерва (примерно). Също може да се използва и за самозащита. Пиша тук, защото не разбирам и не искам да отида в магазина, да дам 10лв. и да ми дадат някакъв боклук, който ще ръждяса, копчето ще му се развали (или с какъвто механизъм е) или ще му се изтъпи острието на 2-рото рязане. Разбира се, ако може, да не е нещо от сорта на 100 лв. професионален нож за убиване. Ако може заедно с идеите и линк към ножа да поствате, ще ме улесните много. Благодаря.

Е,ти хора ли мислиш да убиваш с този нож,че ми говориш за самозащита?Това беше така на шега.И аз имам едно ножче ето го за какво става на въпрос ->цък<-

много съм доволен от него и ми върши полезна работа,като да си срежа нещо или както ти даде примера с консервата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

в технополис продават някои oт ножовете и мачете на Bear Grylls

Редактирано от the professor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

дай инфо какво ще коляш,дали бабички пред пощата,деца ли,мутри ли!?горе долу до колко кгр човеци да може да убива? :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.