Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте колеги.Налага ми се да използвам така наречения "Стандартен потребителски акаунт"  и нали се сещате че за да инсталирам програма или да направя някой промени се изисква разрешение от администраторския профил. Като цяло съм доста ограничен с този стандартен профил. Някой може ли да ми каже как да стартирам дадено приложение  с друг акаунт който е администратор. Когато използвах Windows XP беше с десен бутон>Изпълни като> и там си писах паролката, но на W7 си нямам на идея как ще стане, може ли помощ?Не знам дали си описах искането/проблема  разбираемо, за това ще се подсигуря Влезнал съм с потребителски акаунт "Miro"" и искам да изпълня приложение с другия администраторски акаунт ""Mihaylov""post-335201-0-76721900-1393772118_thumb.Моля не ме критикувайте, за някой това може да е елементарно, но аз не  знам как да го направя и за това пиша тук :)  

Редактирано от Мирослав Михайлов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.

Налага ми се да използвам така наречения "Стандартен потребителски акаунт"  и нали се сещате че за да инсталирам програма или да направя някой промени се изисква разрешение от администраторския профил. Като цяло съм доста ограничен с този стандартен профил. 

Някой може ли да ми каже как да стартирам дадено приложение  с друг акаунт който е администратор. Когато използвах Windows XP беше с десен бутон>Изпълни като> и там си писах паролката, но на W7 си нямам на идея как ще стане, може ли помощ?

Не знам дали си описах искането/проблема  разбираемо, за това ще се подсигуря 

Влезнал съм с потребителски акаунт "Miro"" и искам да изпълня приложение с другия администраторски акаунт ""Mihaylov""

Публикувано изображениеdfdaf.jpg

десен клавиш ->run as

или от cmd:

help runas

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В менюто от десен клик на всеки изпълним файл или пряк път трябва да има "Run as Administrator".

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато кликна с десен бутон, не ми излиза "RUN AS"" или изпълни като.. излиза ми само да изпълня като администратор, а аз искам да го отворя с другия профил 

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато кликна с десен бутон, не ми излиза "RUN AS"" или изпълни като.. излиза ми само да изпълня като администратор, а аз искам да го отворя с другия профил 

десен клавиш ->run asили от cmd:help runas

Редактирано от capnemo (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами влез в другия профил
KON-BOT

Редактирано от dodo00 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Принципно не ми е чак толкова важно, но  не знам как става тоя филм... както ви казах когато използвах XP имаше "RUN AS"" или изпълни като, и там си избирам кой потребителски акаунт да въведа, а сега с тоя windows 7,  просто ми казва "Изпълни като администратор" 
Добре всичко ОК, но как да стартирам като другия профил, понякога може да се наложи:

Например, аз съм сТУдент и използваме много програми, от моя акаунт използвам програмата с мой си настройки, а от другия с настройките на колегата, 
изключително е неудобно ако трябва да сменям акаунтите постоянно.  

capnemo, на 02 Мар 2014 - 4:59 PM, написа:Публикувано изображение

десен клавиш ->run as
или от cmd:
help runas

capnemo:
направих това и нямах резултат, написах в cmd-->runas /user:Mihaylov"C:Program Files (x86)GoogleChromeApplicationchrome.exe"
и ми изкара за 1 секунда черен прозорец който изчезна и нямаше никакъв резултат 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дръж натиснат Shift бутона, докато щракаш с десен бутон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Принципно не ми е чак толкова важно, но  не знам как става тоя филм... както ви казах когато използвах XP имаше "RUN AS"" или изпълни като, и там си избирам кой потребителски акаунт да въведа, а сега с тоя windows 7,  просто ми казва "Изпълни като администратор" 

Добре всичко ОК, но как да стартирам като другия профил, понякога може да се наложи:

Например, аз съм сТУдент и използваме много програми, от моя акаунт използвам програмата с мой си настройки, а от другия с настройките на колегата, 

изключително е неудобно ако трябва да сменям акаунтите постоянно.  

capnemo, на 02 Мар 2014 - 4:59 PM, написа:Публикувано изображение

capnemo:

направих това и нямах резултат, написах в cmd-->runas /user:Mihaylov"C:Program Files (x86)GoogleChromeApplicationchrome.exe"

и ми изкара за 1 секунда черен прозорец който изчезна и нямаше никакъв резултат 

Първо стартирайте cmd и едва след това напишете реда!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дръж натиснат Shift бутона, докато щракаш с десен бутон.

АААААА мисля че станаа работата, благодаря приятелю,  благодаря и на всички останали който се опитаха да ми помогнат :) Лека вечер, и не забравяйте БЪЛГАРИЯ Е ЕДНА !!!http://prikachi.com/images/862/7117862U.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Venci Velikov
      Здравейте имам проблем с HDD-то (да знам аз винаги имам проблеми с тях но след като смених 10 и заминаха сумата и пари само за хард дискове сега съм се примирил с този) когато е натоварено на 100 % започва да забива и да издава звуци с висока честота и това се случва само като компютърът ми се опитва да чете и записва със висока скорост на него мисля че четенето е по-голям проблем защото като играя игри се случва най-често като зарежда играта или като влизам в игра и зарежда картата и играчи и т.н. та се питах дали мога да лимитирам скоростите за да е по-стабилен ,макар и по-бавен да го направя да издържи повече .
      Да знам че когато започнат да издават звуци са вече за смяна ,но ми изкара няколко месеца и нямам друг проблем с него а и ми омръзна да инвестирам в хард дискове  .......мисля че се случва само по време на игра ,но може би защото те го натоварват най-много.
      Благодаря предварително за мненията ви. 
    • от koko2010
      Здравейте искам да ви попитам дали някой знае как да печеля пари от интернет. Много съм добър с WEB знам JavaScript php HTML css. Но лошото е че съм на 12. Правил съм и сайтове които са доста известни. Но за съжаление един два сайта на познати и няма как да им взема пари. Затова ако може да ми кажете някакъв начин чрез сайтове да печеля ще съм и много благодарен.  

• от Pepi Litkov
      Здравейте колеги ! Спешно ми трябва една задача написана на C++ за понеделник . Много ми е труден този език и не мога да измисля никакъв код ..Ако е възможно погледнете условието : Да се напише програма,която за дадено естествено число N да намира такава тройка числа a,b,c (естествени и c<N), за която a2+b2=c2 (двойките са степен).. Благодаря ви много предварително ! 
    • от HRONICK991
      Да се състави програма на Java за 5 делегати на националната конференция с данни:
      - име
      - ЕГН
      - дни за нощувка
      - име на хотела
      - цена на нощувката 
      И изпълнява от меню следните операции:
      • извежда всички въведени данни:
      • зарежда нов масив с данните на делегатите, които са заплатили суми по големи от 100 лв. и са от зададено населено място;
      • зарежда текстови файл с данни на делегатите мъже от дадено населено място.
    • от Магдаленаг
      Здравейте!
      Please accept the challenge
      Зададена ми е следната задача:
      Дадени са две големи цели числа N1 и N2(до 100 цифри). Да се напишат програмни фрагменти за:
      а) представяне на числата чрез списъци;
      б) сравнение на двете числа и отпечатване на резултата - N1>N2 или N1<N2.
      Упътване: Големи числа се наричат цели положителни числа с К цифри, където К>255. Големите цели числа могат да се представят с помощта на линеен едносвързан списък, всеки елемент на който съдържа точно една цифра от числото.
      Език: С++
      Компилатор: Windows Visual Studio C++
      Благодаря предварително!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.