Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Шри Компютърджи

търсачка за текст

Препоръчан отговор

Понеже работя доста със закони за да не си копирам всеки в Уърд има ли някакво приложение с което да търся ключови думи в текста на съответната интернет страница? В Chrome имам Search in the current site, проблемът е обаче че като въведа дума в него ми я изкарва не само в отворения закон, но във всички други закони (и всякаккъв друг текст) в този сайт. Т.е. трябва ми нещо аналогично с което да търся не 'site', а 'page' (само отворената страница).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

F3 не работи ли ? Или Ctrl+F ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли пример за такава страница?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...