Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
Mr.Nikolow

Разклонител с вградена защита ?

Препоръчан отговор

Здравейте. Тъй като компютъра ми стои 24/7 пуснат без почивка и ме притеснява спирането на тока по време на бурите се по разтърсих из интернет за някаква защита. Прочетох, но почти нищо не разбрах. Реших да се допитам до вас като имам няколко въпроса. Ако реша да си взема разклонител с вградена защита, то каква би била защитата ? Реално ще помогне ли при някакъв токов удар да не пострада компютъра (главно лан картата и захранването) или е просто прахосване на пари и се води уж защита ? Ако си заслужава бихте ли ми предложили някаква подобна с линкче от техноп0лис или някой друг известен сайт.

ПП: Не знам дали мястото на темата трябва да бъде тук. Ако не е моля да ме извините и да я преместите на правилното място.

Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, прочетох всичко и останах без отговори. Бихте ли ми предложи такива добри разклонители, каквито бяха писали някои потребители в темата, която даде "родина" ?

БТВ: Половината линкове в темата не работят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не ти трябва разклонител, той пази само от пренапрежения - това може да го върши и захранването на компа ако е качествено. трябва ти UPS, най добре да е online или в краен случай (ако не си склонен дадеш толкова пари) line interactive

http://www.mostbg.com/most/Item.aspx?itemid=46787 400лв без ддс, цената е отлична, http://www.mostbg.com/most/Item.aspx?itemid=50414 (цената пак е без ддс) тоя е по мощен и цената пак е много добра

Редактирано от the professor (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.