Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте бих искала да намеря програма с която да сложа образа си от снимка например във пейзаж от Венеция, Париж ,Бразилия и така нататък тоест искам да имам снимка с моя образ на някое място на което не съм била дано да съм разбрана правилно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

Има много такива програми, повечето от които мисля , че са платени.  За целта трябва да имате много добри снимки, които ще обработвате като "картичка" Ето ви пример с ваша снимка и...Венеция. 

Това беше само информативно, без да се старая за качеството - първата снимка

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има много такива програми, повечето от които мисля , че са платени.  За целта трябва да имате много добри снимки, които ще обработвате като "картичка" Ето ви пример с ваша снимка и...Венеция. 

Това беше само информативно, без да се старая за качеството - първата снимка

много благодаря

Photoshop,Zoner Photo Studio и още много други има...

благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Photoshop,Zoner Photo Studio и още много други има...

Че има много други е ясно, а някои от тях даже са специално за masking направени, не като фотошоп или Zoner.

FluidMask е може би най-доброто, защото работи директно върху пикселите, иначе и Inpaint, PerfectMask, PhotoBlend също са направени само за това.

Публикувано изображение

За 30 секунди работа.

До 4 февруари даваха безплатно и друга PhotoKey, но вече май не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте бих искала да намеря програма с която да сложа образа си от снимка например във пейзаж от Венеция, Париж ,Бразилия и така нататък тоест искам да имам снимка с моя образ на някое място на което не съм била дано да съм разбрана правилно

Gimp  Всичко може да прави, само трябва да се научи как  :)

Редактирано от tihman (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.