Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

George18

Избор на таблет до 300лв

Препоръчан отговор

Здравейте,

утре брат ми ще си купува таблет, само че не сме сигурни кой модел да изберем.Нямам много познания по таблетите и не знам кои марки са хубави кои са бъгави.Нямаме и предпочитания към някоя марка.Затова ще се радвам ако някой ми даде насоки какъв таблет да избера.Таблета ще се използва за фейсбук,ютуб, скайп и за игри.Важното е да е с хубав дисплей и да не е много бавен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

утре брат ми ще си купува таблет, само че не сме сигурни кой модел да изберем.Нямам много познания по таблетите и не знам кои марки са хубави кои са бъгави.Нямаме и предпочитания към някоя марка.Затова ще се радвам ако някой ми даде насоки какъв таблет да избера.Таблета ще се използва за фейсбук,ютуб, скайп и за игри.Важното е да е с хубав дисплей и да не е много бавен.

Ето в тази тема е дискутиран един добър таблет: http://www.kaldata.com/forums/topic/215021-%D0%BC%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%8A%D0%BA%D0%B8-%D0%B7%D0%B0-%D1%82%D0%B0%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D1%82-asus-memo/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъкмо се чудех между мемо пада и галакси таб.Според вас кой от двата е по-добър?И по издръжлив.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Asus !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз така реших.Утре си го взимам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре си решил. В тази ценова категория Асус-а е най-доброто като цена/качество.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз така реших.Утре си го взимам.

Този не е по лош. Има  3G и 8" екран !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И марката му само китаеца,който я е направил я знае... Все пак Asus си е "изпитана" марка,която се е доказала с годините. Кви са тия "Allview"?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И марката му само китаеца,който я е направил я знае... Все пак Asus си е "изпитана" марка,която се е доказала с годините. Кви са тия "Allview"?!

Всичко е въпрос на късмет!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

купих си таблета и съм много доволен само че имам един дразнещ проблем.Не мога да отворя прозореца който се отваря при плъзгане от най-горната част на началния екран надолу и се отварят бутоните за wi-fi, bluetooth и за разглеждане на изтегляния.Не успях да го  поправя.Ще се радвам ако ми помогнете :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,купих си таблета и съм много доволен само че имам един дразнещ проблем.Не мога да отворя прозореца който се отваря при плъзгане от най-горната част на началния екран надолу и се отварят бутоните за wi-fi, bluetooth и за разглеждане на изтегляния.Не успях да го поправя.Ще се радвам ако ми помогнете :)

А кой таблет си купи ?? П.П.- Щом е Asus Memo Pad HD 7 обърни се към 'Малкия стар войник' , той е един от първите притежатели на на този таблет, има тема за него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ASUS MEMO Pad HD 7 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели мнение в темата за асус/а , да можеш да си полезех и на бъдещите собственици на таблета. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заблуда. Asus-a не е по малко китаец от Allview, Prestigio и др. подобни. Важното е да има гаранция, добри характеристики и добра изработка. Доста от неизвестните китайски устройства, вече отговарят на тези условия и все по вече са хората, които се убеждават в това и купуват, даже без гаранция (от китайските сайтове) :) . Не робувайте на марките !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...