Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър вечер сумати експерименти си правя на безплатен хостинг и не ми се получава с фтп прехвърлянето на файлове не мога да разбера

защо ми пише че диска е пълен като имам много място. На мястото където хоствам има и автоматично инсталиране и с него винаги се получава ,

и ми е любопитно къде мие  некадърната грешка ,че не мога ръчно да си ъплоадвам. Било то форум или цмц сайтове. Тегля от този сайт https://www.phpbb.com/downloads/?sid=403ddd74d1b497dc0445cbde11ecb535  това Latest stable phpBB: 3.0.12

Released: 28 September, 2013

разархивирам го и го качвам в папка публик хтмл

и не се получава

ето и снимката с грешката Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Безплатните хостове (пък и платени такива) ползват споделен диск, това че имаш право на още място не означава, че ти е гарантирано и запазено за теб. Пиши до съпорта за информация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Дали free.bg е хостинга?

Ако да, мястото там ти е 10 MB. Ако си инсталирал и форум, какво очакваш да остане?

Редактирано от programings (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър вечер сумати експерименти си правя на безплатен хостинг и не ми се получава с фтп прехвърлянето на файлове не мога да разбера

защо ми пише че диска е пълен като имам много място. На мястото където хоствам има и автоматично инсталиране и с него винаги се получава ,

и ми е любопитно къде мие  некадърната грешка ,че не мога ръчно да си ъплоадвам. Било то форум или цмц сайтове. Тегля от този сайт https://www.phpbb.com/downloads/?sid=403ddd74d1b497dc0445cbde11ecb535  това Latest stable phpBB: 3.0.12

Released: 28 September, 2013

разархивирам го и го качвам в папка публик хтмл

и не се получава

ето и снимката с грешката 

проверете каква ви е квотата на хостинга

Безплатните хостове (пък и платени такива) ползват споделен диск, това че имаш право на още място не означава, че ти е гарантирано и запазено за теб. Пиши до съпорта за информация.

За споделеното дисково пространство сте прав, но всеки има квота т.е. максимално пространство, което може да ползва

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре благодаря

Дали free.bg е хостинга?

Ако да, мястото там ти е 10 MB. Ако си инсталирал и форум, какво очакваш да остане?

не е тоя хостинга пхпто е 8.4 ли или 8.2 мегабайта разархивирано както го качвам няма 10 мегабайта

проверете каква ви е квотата на хостинга

За споделеното дисково пространство сте прав, но всеки има квота т.е. максимално пространство, което може да ползва

Най много до 20 гигабайта 

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре благодаря

не е тоя хостинга пхпто е 8.4 ли или 8.2 мегабайта разархивирано както го качвам няма 10 мегабайта

Най много до 20 гигабайта 

Лично аз нямам доверие на безплатни хостинги, ако има някакъв съпорт се свържете с него и питайте

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да има съпорт благодаря за съветите 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не мога да видя снимката, но повечето фтп сървъри са с лимит 4гб на файла, независимо че файловата система може да поддържа и по големи файлове... това го разбрах след като бях направил ftp сървър и дадох линк на познат на двд имидж, който беше около 4,3гб.  колкото и да се опитваше, с каквито и да е клиенти дърпаше точно 4096 мб и спираше, тогава и аз влязох на собственот си ftp и също дръпнах само 4 гб...  има фтп сървъри с 2 гб лимит, има и такива с лимит по голям от 4 гб... зависи с какви настройки е компилиран сървъра и какви настройки са направени за потребителя...

Редактирано от the professor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да обаче проблема е друг при мен говорим за файл по мялък от 10 мб. Както ме посъветваха писах вече до съпорта пише ,че до 24 часа ще има отговор.

Редактирано от Gangosa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами тогава остава варианта с липсата на място...

аз примерно имам 6гб място на дата.бг обаче на тоя стор има повече потребители от колкото място за тях (тоест  всеки регистриран потребител получава място, но не всеки качва и да качва, може да не пълни на 100%... и за това не е направен лимит на регистрациите спрямо свободното място) точно както доставчиците на нет имат канал примерно за 1000 потребителя на 50 мбит, обаче пускат примерно нет на 3000 щото предполагат че няма всички да се юрнат да теглят по 1 и също време... и както имам 4гб заети, опитвам да кача 10 мб и ми дава грешка (даже за 400кб файл ми е давало грешка), трия някой файл и си качвам въпросния докрай (и на късмет пък така съм издебвал някой дето трие нещо и си качвам файла, щото примерно той трие половин качен файл за да почне да качва наново, а моята скорост е по висока и качвам по бързо). проблем е че много потребители качват файл и като свърши мястото на стора, оставят файла на половина, така хем файла е безполезен, хем заема мястото...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лошо аз мисля че проблема е в мен , защото като го правя автоматично от цпанела ми иска да създам разширение към сайта примерно за форум съм сложил /forum

А аз се логвам с фтпто тегля архива разархивирам го и го ъплоадвам в директория публик хтмл и си мисля ,че аз дъня работата не ми е ясно ,но искам да се науча за това опитвам на безплатен хостинг та ,като се науча може и на платен.Дано не съм заблудил съпорта само , че те разбират а аз не разбирам и не знам дали ще ми разберат проблема то да беше на български добре ама аз се обяснявам на английски колкото знам.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ми дай читаем шот на страницата, щото тоя шот който си качил не се чете има линк не към снимка, а към phpbb-3.0.12.zip да видим какво има в лога...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ми дай читаем шот на страницата, щото тоя шот който си качил не се чете има линк не към снимка, а към phpbb-3.0.12.zip да видим какво има в лога...

Моя грешка ето линк към снимката http://i.imgur.com/0Vl73O5.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моя грешка ето линк към снимката http://i.imgur.com/0Vl73O5.png

http://www.kaldata.com/forums/topic/224247-може-би-проблем-с-фтп/?p=2798211 ето ти отговора... още на втория пост... диска е пълен... или изтриваш нещо и качваш веднага или пробваш постоянно и чакаш някой друг да изтрие нещо и да качиш преди него

https://www.google.bg/search?q=ftp+552

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_FTP_server_return_codes

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще чакам отговор от съпорта вероятно утре

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.