Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Става дума за този модел ASUS X552VL-SX033D търся драйвери за Windows 7 . В официалния сайт не успях да намеря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какви драйвери има?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само за Windows 8 . Но мисля че трябва да има и за 7-ца.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Варианта е да си инсталирате седмица.И след това ръчно да търсите драйверите според тази тема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обнови си 8 до 8,1 и няма да търсиш за 7 

върнат си е старт бутона и доста работи 

за жалост все така излизат тъч менюта на места дето не вършат работа на десктоп машина

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Тия от Майкрософт са големи мърши с това  криене на драйвери и налагане на келавия си Windows 8 на потребителите. Ей заради такива изгъзици имат тоя  голям дял на потребители а не  заради качествения си продукт.  Пич  почвай да търсиш драйверите по ID  щом на сайта на Асус са ги скрили.  На тоя евтин модел лаптоп с гаранция са му сложили масово ползвани чарколяци  за ланка,звук,видео,тъчпад ,WiFi  и тн. Като гледам в тоя сайт какви са  ти чарколяците за 1 час ше намериш и драйверите http://www.notebook-driver.com/asus/asus-x552vl-notebook-win8-64bit-driver-utility/

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.