Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

ЗДравейте.

как мога да възстановя изтрити съоб. във фейсбук?изтрих ги по невнимание,а инфото в тях ми бе много важно.....хелп ми,плийс...

Редактирано от marijyanita (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ЗДравейте.

как мога да възстановя изтрити съоб. във фейсбук?изтрих ги по невнимание,а инфото в тях ми бе много важно.....хелп ми,плийс...

"Настройки" -> "Регистър на дейноста" и от там търси "Съобщения" или нещо от сорта. Мисля, че това ще ти е от полза.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами обърни се към FaceBook от там могат да ти кажат дали това е възможно.

Редактирано от Emokostov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтрита дейност във Фейсбук се възстановява в редки случай и то след попълване на специална форма , снима се личната карта за удостоверение и т.н .

Наскоро моя позната беше сложила парола  , за ограничаване на достъпа от други устройства извън дома . Компютъра преинсталиран , паролата забравена . Попълнихме формата , снимахме личната карта , описахме проблема и след седмица получи достъп до профила си .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтрита дейност във Фейсбук се възстановява в редки случай и то след попълване на специална форма , снима се личната карта за удостоверение и т.н .

Наскоро моя позната беше сложила парола  , за ограничаване на достъпа от други устройства извън дома . Компютъра преинсталиран , паролата забравена . Попълнихме формата , снимахме личната карта , описахме проблема и след седмица получи достъп до профила си .

Как мога да се свържа с фейсбук?И къде  да я намеря тази специялна форма :shy11:

Редактирано от marijyanita (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм фен на Фейсбук и неща от сорта за да го познавам в детайли . В помощния център има раздел за съобщенията . Там чети какво и що .

Редактирано от PC doctor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намери "Фейсбук трикчета" и попитай там ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ЗДравейте.

В Help пише,че изтрити съобщения не могат да бъдат възстановени.

No. Deleting a message permanently removes it from your inbox. If you want to hide a message from your inbox, but not delete it, you can archive it.

Освен да се свържите с екипа на facebook и да питате тях,но ме съмнява да стане нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжалявам че ще те натъжа, но не могат да се възстановят изтритите ти съобщения.

:(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен фейсбук никога не трият данни и винаги пазят дори изтритите съобщения в базата си данни.

Да и други хора са ми го казвали това,но как по дяволите да ги върна тези изтрити съобщения :( :(

В регистъра на дейноста няма Съобщения.Пробвах да сваля копие на фейсбука си ,един приятел ми каза,че така си бил върнал трити съобщения........Ама явно нещо е бил в грешка,защото само архивираните могат да се видят така.....Ще бъда много благодарна,ако някой знае как става номера и сподели с мен...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На този на който си му писал съобщенията все още ще има копие от тях!

След 8 месеца ??

За такива и подобни проблеми - не забравяйте, че всичко което е било някога на екрана ви, го е имало и някъде по хард диска ви. Въпросът е къде и как да се търси и какво ще се намери.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На този на който си му писал съобщенията все още ще има копие от тях!

интересно как ще имам копие на нещо, дето някой си ми го е писал, и съм го изтрила

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

интересно как ще имам копие на нещо, дето някой си ми го е писал, и съм го изтрила

имаше предвид, че би могла да имаш - ако и ти не си ги изтрила.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.