Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Привет на всички. Трябва ми порграма, подобна на тези които ползват за дублаж на филми. Целта ми е, да премахна музиката от задния план на самият диалог и да мога да ползвам диалога с друга музика. Има обяснения за заглушаване на вокала/диалога в мрежата ама обратното не го намерих. Ако имате предложения с удоволствие ще погледна. Благодаря :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет на всички. Трябва ми порграма, подобна на тези които ползват за дублаж на филми. Целта ми е, да премахна музиката от задния план на самият диалог и да мога да ползвам диалога с друга музика. Има обяснения за заглушаване на вокала/диалога в мрежата ама обратното не го намерих. Ако имате предложения с удоволствие ще погледна. Благодаря :)

тези заглушавания се правят със средночестотен филтър. Вие просто обръщате филтъра обратно (да пропуска само средни честоти). Но резултата няма да ви хареса колкото и да се пробвате

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тези заглушавания се правят със средночестотен филтър. Вие просто обръщате филтъра обратно (да пропуска само средни честоти). Но резултата няма да ви хареса колкото и да се пробвате

Искате да кажете, че в дублажните студиа ползват чистотни филтри, когато презаписват аудиото към филма? Защото аз се пробвах да си играя с филтрите и каналите, но пак не се получава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искате да кажете, че в дублажните студиа ползват чистотни филтри, когато презаписват аудиото към филма? Защото аз се пробвах да си играя с филтрите и каналите, но пак не се получава.

Не, дублажните студия доколкото знам ползват отделни звукови пътечки за говор, фонови шумове и музика

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

utagoe го ползват за премахване на музиката, за да остане само вокал, но за него е нужно да имаш задния фон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

utagoe го ползват за премахване на музиката, за да остане само вокал, но за него е нужно да имаш задния фон.

Дефакто да имам оригниалния background звук, чист без вокал, така ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, но работи, аз така преди време си вадих чисти вокали от песните, но за музика лесно се намират инстарументали, на теб ще ти е трудно да намериш само фона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Plamy Gerova
      Здравейте, може ли помощ за курсовата ми задача?
      съставете програма с функции за:
      а) въвеждане от клавиатурата във файл и в масив( чрез добавяне) данни за морски пътувания (до 25)- Морска гара Варна: маршрут, кораб-име, име на капитан, цени на билетите- I,II класа, брой пасажери в съответната класа, обща сума на продадените билети- през избран месец от годината.Извеждане текущото съдържание на масива(файла) на екрана.
      б) извеждане на екран данните за превозите на кораб по въведено от клавиатурата име на кораб(със запитване за справка)
      в) извеждане на екран данните за морско пътуване с най- голяма обща сума на продадени билети.
      Главна функция main()- с меня за избор на функции и проверка за състоянието та данните.Използване на локални променливи и функции с предаване на параметри. 

• от Николай Алексиев
      Здравейте, не съм сигурен че темата е за тук, но ми се видя най-близо по смисъл.
      Та с няколко думи, търся човек ентусиаст, който да има свободно време и познания със софтуер
      за видео обработка за взаимно създаване и поддържане на YouTube канал.
      Идеята ми е аз да правя хип-хоп , денс, машъп и екстендед версии на популярни
      песни а втори човек да се занимава с видеото и ъплоуда. За отличен образец на идеята ми 
      може би е каналът на Trap Nation, искам да се получи нещо подобно.
      Пускам и линк към soundcloud акаунта ми, като там са качени малка част от готовите неща.
      Ако има ентусиасти нека ми пишат за да видим какво можем да създадем заедно.
      ::::::::::::::::::::Soundcloud Nikso:::::::::::::::::::: 
    • от Obscurity
      Привет
      Искам да си купя някаква аудио система основно ще я ползвам за слушане на музика
      За в момента съм се прицелил във 
      https://www.pazaruvaj.com/hifi-sistemi-c3401/oneconcept/vertical-90-p268314871/
      https://www.pazaruvaj.com/hifi-sistemi-c3401/oneconcept/v-15-bt-p337488666/
      https://www.pazaruvaj.com/aktivni-koloni-c4060/edifier/r1280db-2-0-p370574491/?sgst=1
      На първо място това което бих искал е по качествен звук,дали edifier 1280db би изкарал по качесвено звучене от другите които пък имат екстри като фм радио аларма.ккак са oneconcept със баса тази марка от скоро я научих и нз нищо за тях
      Основно за източник на сигнала ще ползвам таблет или смартфон няма да ги връзвам за комп кое би било по доброт.
    • от BWB. Eclipto
      Търся помощ за курсовата си работа по програмиране, защото отсъствах близо два месеца поради операция, а не се имам с колегите си.
      задачата гласи :"Съставете алгоритъм и напишете програма за въвеждане координатите на точки и извеждане на екрана координатите на онези от тях, които не лежат в защрихованата област.Въвеждането се прекратява, когато броят на въведените точки стане най-малко М и броят на лежащите в защрихованата област стане N."

помощ!!
    • от Nikaset
      Препоръчайте вокален педагог в София. На 23 години съм и досега не съм се занимавал с музика. Благодаря за отделеното време предварително. :)
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.