Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

InnoraX

RQ: Програма за премахване на музика

Препоръчан отговор

Привет на всички. Трябва ми порграма, подобна на тези които ползват за дублаж на филми. Целта ми е, да премахна музиката от задния план на самият диалог и да мога да ползвам диалога с друга музика. Има обяснения за заглушаване на вокала/диалога в мрежата ама обратното не го намерих. Ако имате предложения с удоволствие ще погледна. Благодаря :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет на всички. Трябва ми порграма, подобна на тези които ползват за дублаж на филми. Целта ми е, да премахна музиката от задния план на самият диалог и да мога да ползвам диалога с друга музика. Има обяснения за заглушаване на вокала/диалога в мрежата ама обратното не го намерих. Ако имате предложения с удоволствие ще погледна. Благодаря :)

тези заглушавания се правят със средночестотен филтър. Вие просто обръщате филтъра обратно (да пропуска само средни честоти). Но резултата няма да ви хареса колкото и да се пробвате

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тези заглушавания се правят със средночестотен филтър. Вие просто обръщате филтъра обратно (да пропуска само средни честоти). Но резултата няма да ви хареса колкото и да се пробвате

Искате да кажете, че в дублажните студиа ползват чистотни филтри, когато презаписват аудиото към филма? Защото аз се пробвах да си играя с филтрите и каналите, но пак не се получава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искате да кажете, че в дублажните студиа ползват чистотни филтри, когато презаписват аудиото към филма? Защото аз се пробвах да си играя с филтрите и каналите, но пак не се получава.

Не, дублажните студия доколкото знам ползват отделни звукови пътечки за говор, фонови шумове и музика

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

utagoe го ползват за премахване на музиката, за да остане само вокал, но за него е нужно да имаш задния фон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

utagoe го ползват за премахване на музиката, за да остане само вокал, но за него е нужно да имаш задния фон.

Дефакто да имам оригниалния background звук, чист без вокал, така ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, но работи, аз така преди време си вадих чисти вокали от песните, но за музика лесно се намират инстарументали, на теб ще ти е трудно да намериш само фона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...