Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте.Имам компютър с видео карта Nvidia 9800 GT с 2 dvi изхода и се опитвам да го свържа с ТВ Sony w805 .Сложих кабел dvi-hdmi на мястото където свързвах PC с монитора и работата стана,но исках PC да е свързан едновременно и с ТВ и с монитора, затова сложих другия кабел на 2рия слот на видео картата,за да тръгне и монитора, но ми изчезнаха всички икони, виждам само картинката на десктопа.Идеята ми е и 2та кабела да са свързани , да ползвам монитора , но да имам и възможността, когато реша да пусна PC и на тв без да сменям постоянно кабелите.Това възможно ли е ? Благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да,възможно е.От настройките на картата става това.

А колкото до настоящето положение,разменете кабелите.

Редактирано от onogondur (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да,възможно е.От настройките на картата става това.

А колкото до настоящето положение,разменете кабелите.

Няма значение на кой слот сложа кабелите, пусна ли компютъра на телевизора, иконите на монитора изчезват.Независимо дали телевизора е на "телевизия" щом кабела е включен ,на монитора ми излиза само десктоп картинката

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи,трябва да си направите монитора първо устройство за възпроизвеждане,а телевизора-второ.И според това какво зададета като настройка от видеокартата,ще се променя и работният плот.А именно,ще може иконите да са на монитора,а на телевизора да се вижда само продължение на плота.Ще може каквото е на монитора,такова да е на телевизора.Възможно е таия неща да са наобратно,тоест телевизора да е първо устройство.Можете да направите и да има само едно устройство за възпроизвеждане,монитор или телевизор.За съжаление,отдавна не съм работил с НВидиа карта и съм забравил точните наименования на настройките.

Редактирано от onogondur (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи,трябва да си направите монитора първо устройство за възпроизвеждане,а телевизора-второ.И според това какво зададета като настройка от видеокартата,ще се променя и работният плот.А именно,ще може иконите да са на монитора,а на телевизора да се вижда само продължение на плота.Ще може каквото е на монитора,такова да е на телевизора.Възможно е таия неща да са наобратно,тоест телевизора да е първо устройство.Можете да направите и да има само едно устройство за възпроизвеждане,монитор или телевизор.За съжаление,отдавна не съм работил с НВидиа карта и съм забравил точните наименования на настройките.

Благодаря, ще опитам да намеря точните настойките :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.