Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте.Някой може ли да ми даде ръководство за преинсталиране на софтуера на Nokia 5250.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.Някой може ли да ми даде ръководство за преинсталиране на софтуера на Nokia 5250.

Или използваш nokia suite- updates- reinstall software или това http://www.nokia.com/us-en/support/software-recovery/ .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Или използваш nokia suite- updates- reinstall software или това http://www.nokia.com/us-en/support/software-recovery/ .

Не ми помагаш много с това.Малко повече подробности ако може.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми помагаш много с това.Малко повече подробности ако може.

Не е сложно  -  инсталираш си програмата (за програмата от линка говоря), свързваш си телефона и правиш каквото тя ти каже като НЕ РАЗДЕЛЯШ телефона от PC-то преди да е готово всичко. Ако имаш нещо важно на телефона можеш да си направиш  backup първо.

Ето ти едно видео, sorry , видео на анлийски няма: 

. Можеш съвсем спокойно да си спестиш първите 4 минути, е даже и повече. Няма значение, че там е с Лумия, програмата си работи по един и същ начин.

Между другото защо искаш да го преинсталираш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е сложно  -  инсталираш си програмата (за програмата от линка говоря), свързваш си телефона и правиш каквото тя ти каже като НЕ РАЗДЕЛЯШ телефона от PC-то преди да е готово всичко. Ако имаш нещо важно на телефона можеш да си направиш  backup първо.

Ето ти едно видео, sorry , видео на анлийски няма: 

. Можеш съвсем спокойно да си спестиш първите 4 минути, е даже и повече. Няма значение, че там е с Лумия, програмата си работи по един и същ начин.

Между другото защо искаш да го преинсталираш?

Ами прави различни чалъми,не познава картите постоянно е в офлайн режим,рестартира се и подобни...

Ами прави различни чалъми,не познава картите постоянно е в офлайн режим,рестартира се и подобни...

А между другото това го изтеглих,но не мога да го инсталирам,дава ми ето това.

post-63084-0-86215300-1393873242_thumb.j

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

А между другото това го изтеглих,но не мога да го инсталирам,дава ми ето това.

Трябва ти Windows 7ца. Пише го в линка.  Имай предвид, че ако ти е счупен сим слота няма да проработи, без значение колко го преинсталираш. На твое място щях да пробвам телефона с друга сим карта и да му ударя един формат с *#7370# . Това пак  трие всичко, затова правиш първо backup с nokia suite http://www.nokia.com/bg-bg/support/product/nokia-suite/ . С това може и да ъпдейтнеш или да преинсталираш софтуера (ако няма ъпдейти).

Ако не стане - отиваш в някво квартално сервизче и за 15-20 лв. ти сменят слота за сим картата.

Редактирано от melted_mania (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Трябва ти Windows 7ца. Пише го в линка.  Имай предвид, че ако ти е счупен сим слота няма да проработи, без значение колко го преинсталираш. На твое място щях да пробвам телефона с друга сим карта и да му ударя един формат с *#7370# . Това пак  трие всичко, затова правиш първо backup с nokia suite http://www.nokia.com/bg-bg/support/product/nokia-suite/ . С това може и да ъпдейтнеш или да преинсталираш софтуера (ако няма ъпдейти).

Ако не стане - отиваш в някво квартално сервизче и за 15-20 лв. ти сменят слота за сим картата.

Да предположих че е така щото съм със xp-sp3.Слотът явно си е наред,защото му дадох пълен формат и телефона тръгна,за което ти благодаря най-искренно.Сега въпросът е как ще се държи занапред.Другото което искам да попитам е,понеже е със симбиан,с тази програмка ли да му направя ъпдейта на софтуера и как седи въпросът БГ менюто-знам че трябва някакъв продуктов код.Геледам темата в началото на раздела но не е за този тип телефони като че ли.

Редактирано от NEO76 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, с нея се ъпдейтва софтуера:

Това, какви езици има на телефона, зависи от това, за коя страна е произведен.  Можеш да му смениш продуктовия код и да получиш БГ меню, но не ти го препоръчвам, защото може да си брикнеш телефона (примерно).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, с нея се ъпдейтва софтуера:

Това, какви езици има на телефона, зависи от това, за коя страна е произведен.  Можеш да му смениш продуктовия код и да получиш БГ меню, но не ти го препоръчвам, защото може да си брикнеш телефона (примерно).

Телефона е тотлано скапан!Значи с Nokia Suite се справих,преинсталирах всички приложения,но самият Symbian явно е прецакан и затова телефона не разботи правилно.Ако имаш идея как да го преинталирам за този модел, ще съм ти благодарен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как пък за толкова време не се намери един човек за обясни с прости думи как се преинсталира тоя проклет Simbian.Сигурен съм че не е сложна работа,да му се невиди,хаде кажете коя е програмата която трябва да инсталирам на компютъра и какво да правя нататак...........

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от RoSS7
      Колеги, здравейте,
      ще съм ви много благодарен ако някой ми обясни по-подробно какво трябва да направя. Попаднах на две подобни теми, но не успях да постигна никакъв резултат. Синът ми използва компютъра за игри, но по 1-2 часа на ден и през останалото време аз съм на него. Проблемът ми е следния. Винтелатора на процесора е много шумен, понякога се изключва за няколко секунди и компютъра почти не се чува как работи, но след това перката се завърта отново и направо откачам. Използвам компютъра за писане на документи, които изобщо не натоварват процесора, понякога чета някакви статии в интернет и искам да разбера възможно ли е да изключвам перката на процесора за определено време, защото съм сигурен, че не го натоварвам. Четох в нета, че може да се направи при определени градуси да се пуска и когато не се натоварва да се изключва. Моят се изключва за няколко секунди и ако мога да увелича тези секунди или да го направя да се включва само когато е необходимо ще бъде страхотно. На снимката съм описал всички части на компютъра и ще съм ви безкрайно благодарен ако ми помогнете. Мисля, че имам достатъчно винтелатори и докато аз го ползвам може да мина и без охладителя на процесора, но ако греша, моля поправете ме, защото не съм на Ти с компютрите, но ако ми обясните какво да направя ще се справя с малко помощ от приятел

• от qazwsx qazwsx
      Преди няколко дни при работа таблета ми показа съобщение за изтощена батерия. Исках да дочета абзаца и тогава да включа зарядното. В това време той блокира. Заредих батерията, но той продължи да блокира в съвсем начален етап. Занесох го на специалист, който го рестартира от "корена", но при по-големи файлове или приложения, като интернет проблема остава с или без включено зарядно.
      Може ли някой специалист да ми каже коя е най-вероятната причина за това: остаряла батерия (над 4 год.), възникнали в следствие на това грешки в ОС или не дай боже повреден процесор.
    • от Тъп Но Грозен
      Здравейте колеги, имам нужда от вашата помощ. Става въпрос за преинсталирането на windows7. Имам си boot флашка, с която всеки път си преинсталирам компютъра, обаче сега имам доста странен проблем. Когато вляза в boot менюто и дам boot да се изпълни през плашката, не ме вкарва в boot менюто да избера къде да се инсталира windowsa и съответно да изтрия дяла с старият windows, а директно ме праща от мястото директно на инслирането на windowsa, с 2 думи се пропуска 1 стъпка.

Моля за помощ, че подобно нещо до момента не ми се е случвало.
    • от Stoyannnov
      Да кажем, че имам таблица с X и Y, като X и Y имат по 10 стойности. Искам софтуер по-възможност безплатен, който да изчертава графика:

Снимката е примерна!

по X и по Y от стойностите в таблицата. Разбира се после тези графики трябва да може да се принтират.
      Операционната система е Windows 7 SP1 x64bit

Поздрави!
    • от Alexander Apostolov
      Здравейте, преди дни си купих китайски двоен дин универсален модел 7020g. И понеже съм смотан и реших да инсталирам уж по- нов софтуер ама уви се ппецака и сега екрана само свети без да има каквото и да е изображение. Въпроса ми е има ли как да се преинсталира това нещо (което е с WinCE) и ако да ... как ? :/  Ще питате гаранция ..но тя не важи за това мое сътворение . Поздрави.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.