Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Искам да попитам каква програма или по-точно емулатор да ползвам,за да отворя 32-битова програма на 64-битова система(Windows 7)?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква е тази програма, и няма ли x64 версия ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никаква - 32-битови приложения с малки изключения следва да вървят нормално на 64-битова система.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никаква - 32-битови приложения с малки изключения следва да вървят нормално на 64-битова система.

за тази програма специално ми казва ,че windows версията ми не е съвместима с нея ,когато я стартирам

Програмата е SAPR

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей,по принцип 64 битовите системи поддържат 32 битови програми. И то в 99% от случаите. Аз лично до сега не съм срещал проблем от това естество.Кажи кой и какъв точно е Windows-a и каква точно е тази програма, защото при търсене в Google, виж какъв е резултата...Според мен проблема не е във x86 или x64 bit архитектурата, а някъде другаде... Да не би програмата да е за XP, пък ти да ползваш Windows 7, защото с такова "животно" съм се сблъсквал...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей,по принцип 64 битовите системи поддържат 32 битови програми. И то в 99% от случаите. Аз лично до сега не съм срещал проблем от това естество.Кажи кой и какъв точно е Windows-a и каква точно е тази програма, защото при търсене в Google, виж какъв е резултата...Според мен проблема не е във x86 или x64 bit архитектурата, а някъде другаде... Да не би програмата да е за XP, пък ти да ползваш Windows 7, защото с такова "животно" съм се сблъсквал...

Windows 7 Ultimate ,програмата е  точно такава,каквато колегата е написал отдолу(за технически проектирания) и не...става и за Windows 7 тая програма,стига да е 32-бита

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я по-добре дай снимка на грешката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.