Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Докато лаптопа беше включен, случайно кабелът за захранването му беше дръпнат, а батерията не беше вътре и съответно лаптопа се изключи. След това не можа да се включи 2 пъти, но на 3-ия път се включи. Сега обаче зарежда до някъде и започва да зарежда отначало, според мен е нещо от софтуера. Някакви идеи какво му е и как може да се оправи?

П.П - сега по-добре ли е? :)

Честит 3 март.

Редактирано от Petsata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжалявам,врачката ни се възползва от последните дни с изкуствен сняг на Витоша.Поздрави и лек и успешен ден!p.s.Kак да задаваме правилно въпроси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами идеите и съветите  за лечение без ясна диагноза поради липса на информация , водят почти винаги до още по-големи проблеми .

Автора да каже поне има ли някакви познания в областта , дори минимални . От къде да знам ако му се напише че трябва да пуска инсталационен диск за да се ползва repair дали му говори нещо това ? Ако му се спомене за чек на файловата система това означава ли нещо познато за него или е мътна вода ? Това каква Операционна система използва е важно да се спомене , за да може и нещо конкретно да му се напише . 

Редактирано от PC doctor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така става като сваляте батериите и ги държите по шкафовете.

Батерия - как да я държим Можеш са прескочиш в тази тема и да се похвалиш как следвайки съветите на "специалистите" имаш нова запазена батерия........

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

П.П - сега по-добре ли е? :)Честит 3 март.

С много малко е по-добре...Сега вече знаем,ч е батерията не е била вътре...Следователно там може да се търси проблема. Лаптопа е за това, да се ползва с батерия, за какво я махате? Тя действа като UPS, а внезапното спиране на захранването, без батерия, може да доведе до редица проблеми. От генериране на лоши сектори по HDD-то, през похабени файлови системи, до загубени файлове, някои от които дори системни, до тотално неработещ лаптоп... Естествено това не се случва при всяко спиране на тока. Но се случва достатъчно често, че да се наблюдава този ефект.Но все пак, ако въобще си прочел темата, дето дадох, тоооо:- Марка и модела на лаптопа- Версия на операционната система- Температури на компонентите

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лаптопа в момента не е при мен, и да имам някакви познания, аз съм инсталирал уиндоуса - уиндоус 7. Марката е Dell. Между другото, той е на сестра ми, тя си е извадила батерията, не аз :D. А и тя не може да ми обясни точно до къде зарежда и т.н, аз ви казвам това което тя ми е казала :D

П.П - довечера ще напиша компонентите.

Редактирано от Petsata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А и тя не може да ми обясни точно до къде зарежда и т.н, аз ви казвам това което тя ми е казала :D

П.П - довечера ще напиша компонентите.

Тя тая работа така не става. Я разбереш какво ти казваме я не, пък да не говорим след това сестра ти какво ше разбере и какво ще ти каже па ти какво ще ни препредадеш.

С развален телефон няма да се получи. След като така или иначе не тръгва вземи го за да можеш да ни отговориш по-адекватно.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.