Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Orlinzer

Nokia Asha 302 Internet

Препоръчан отговор

Здравейте от мен. Имам един въпрос относно този телефон. Купих си тази нокиа преди месец и осъзнах че има 2 дразнещи проблема с интернета.Единият е, че обхвата на уай фая е ужасно слаб... за да имам максимален обхват трябва буквално да съм до самия рутер... а ако се отдалеча на 3 4 метра от него обхвата пада на 1 2 чарти... и не знам дали има настройка или начин да се оправи този проблем...Вторият проблем е с включването на мобилните данни. Дори да нямате настройки интернет 3Г телефона пак ще ползва мобилният интернет. Смуче пари ако ползвате (дори с уай фай) приложенията WhatsUp и да си направите email профил който да си проверявате. Та ако не искате да ви дърпа пари не си правете профили и не ползвайте горепосочените приложения. Ако някой има представа как тези апликации могат да работят само и единствено чрез уай фай моля да сподели : )))  и като цяло да не се включват мобилните данни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обаждаш се на оператор и заявяваш деактивиране на услугата 3G и GPRS интернет. Получаваш SMS с потвърждение от оператора и си готов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обаждаш се на оператор и заявяваш деактивиране на услугата 3G и GPRS интернет. Получаваш SMS с потвърждение от оператора и си готов.

Ами аз съм на Глобул и се обадих на оператор и ми казаха, че нямало как да се спре от там... Трябвало от настройките да се измисли лъжлива точка за достъп и прочие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...