Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте от мен. Имам един въпрос относно този телефон. Купих си тази нокиа преди месец и осъзнах че има 2 дразнещи проблема с интернета.Единият е, че обхвата на уай фая е ужасно слаб... за да имам максимален обхват трябва буквално да съм до самия рутер... а ако се отдалеча на 3 4 метра от него обхвата пада на 1 2 чарти... и не знам дали има настройка или начин да се оправи този проблем...Вторият проблем е с включването на мобилните данни. Дори да нямате настройки интернет 3Г телефона пак ще ползва мобилният интернет. Смуче пари ако ползвате (дори с уай фай) приложенията WhatsUp и да си направите email профил който да си проверявате. Та ако не искате да ви дърпа пари не си правете профили и не ползвайте горепосочените приложения. Ако някой има представа как тези апликации могат да работят само и единствено чрез уай фай моля да сподели : )))  и като цяло да не се включват мобилните данни.

Редактирано от Orlinzer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обаждаш се на оператор и заявяваш деактивиране на услугата 3G и GPRS интернет. Получаваш SMS с потвърждение от оператора и си готов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обаждаш се на оператор и заявяваш деактивиране на услугата 3G и GPRS интернет. Получаваш SMS с потвърждение от оператора и си готов.

Ами аз съм на Глобул и се обадих на оператор и ми казаха, че нямало как да се спре от там... Трябвало от настройките да се измисли лъжлива точка за достъп и прочие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.