Премини към съдържанието
stoian32

Как се записва музика на ''DVD'' диск

Препоръчан отговор

Пичове искам да ви попитам как мога да направя двд аудио диск виждан че на диска пише 120 минути значи може но незнам как.Със неро не става няма такова меню двд аудио може ли да ми обесните как става ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

Не ми дава отговор на въпроса.Търся програма как става ?

Програма "как става" няма. Има програми за записване. И линкът, който Ви е дал "Ken" описва начинът как можеш да запишеш  DVD диск. Няма нищо сложно. Но едва ли има някой, който ще ви напише тема, как се записва DVD аудио диск!

С това трябва да се справите сам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси за информацията ас си истеглих тази програма http://www.audio-dvd-creator.com/ от този сайт и се записва лесно и диска ми тръгва не само в специални стереота както пише в ''Wikipedia'' но навсякаде си тръгва както и на сд-то в колата ми си работи без проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Reyko
      Здравейте, наскоро един приятел ми прати "уреда" по-долу, но за съжаление нито той- нито аз знаем какво е, поразрових се из нета 2-3 дена и нищо не намирам, може ли някой, който разбира повечко да каже какво е, къде мога да го намеря и колко струва. "Уредът" е светещ в синьо неон, който беше в ритъма на баса, като си слушах и пробвах на 13volume нямаше проблем, и си светкаше заедно с басс-а, като увеличих повечко - на 23, светеше повече и по-бързо, но за 2 секунди всичко изгърмя. Моля да ми дадете съвети къде мога да го намеря това и по възможност да е по-издръжливо. (Уредът е за говорител 12*)
      ПС: Пробвах и в алиекспрес, даже им писах и "ticket", но за сега нищо!

• от Ganchevv
      Здравейте! Без да искам си форматирах диска. Пробвах се да кача филм на флашка над 4гб, но не ставаше. После видях един урок където пишеше да дам десен бутон->format->file system->NTFS да го променя, но при мен бепше само то като вариянт и после ->alllocation until size ... и го форматирах на бързо без дори да разбера  На бързо прочетох да не инсталирам нищо и да имам два диска .. Главно имах снимки и клипове записани има ли някакъв шанс да ги възстановя? Благодаря за отделеното внимание! 

• от vukeca94
      Добра вечер на всички
      Имам следния проблем купих CD Kenwood KMM-123Y и го сложих на Опел корса Б 1996 година дизелов двигател 1.7 та проблемът ми е следния самото сиди грее доста отзаде алуминиевото радиаторче е като да си пекнеш яйца и както си карам върви добре после колоните почват да бръждят много му идва от самите колони за да прегрява така или имам скапана инсталация на колата мнения и солюции да предложите благодаря предварително
    • от Ангел Александров
      Здравейте, от скоро време възнамерявам да си взема смесител/пулт, който да използвам в домашни условия (по-конкретно - за купони), но не съм напълно наясно с нещата.
      В момента съм се спрял на този: https://www.muziker.bg/behringer-xenyx-1202
      Най-общо, възнамерявам да вържа това:
      1. 2 безжични микрофона (с една майка) + 1 безжичен микрофон (с една майка) = 3 безжични микрофона и две майки.
      2. Две уредби, едната е Fenda 5.1 F6000U , другата е една AIWA SUPER T-BASS, стара, но върши добра работа.
      Идеята е целият звук да се контролира от едно място, затова търся пулт. Искам да знам този по-горе дали ще върши работа и евентуално да препоръчате нещо друго. Благодаря предварително!
    • от Даниела1111
      Лили Бориславова Вълчева е българска поетеса, писател и певица.

Биография:
       Родена е и живее в София. Лили Б. Вълчева е родена на 17 февруари 1995 г. в гр. София. Учи в 108 СОУ “Никола Беловеждов” и в 6 ОУ “Граф Игнатиев”. Завършва 9. ФЕГ “Алфонс дьо Ламартин”, София. През 2014 година, когато завършва гимназия записва философия в Софийския университет “Св. Климент Охридски”.
      В момента няколко години по – късно изучава музикална педагогика отново в Софийския университет “Св. Климент Охридски”, приета със поп и джаз пеене. По пиано е в класа на асистент Десислава Бакалова, и при Мариана Апостолова по камерен ансамбъл и хорове пеене.
      Нейн вокален педагог е българската оперна певица Галя Павлова, основател и на сдружение „ Арте Либере“. Сдружение, което се занимава с представянето на млади таланти в различни музикално-сценични жанрове (поп, джаз, опера, оперета, мюзикъл и др.), взаимодействайки си с другите изкуства, и периодично организира концерти и различни музикални програми. 
      Ученичка е също така на Аня Краваева, също така оперна певица и вокален педагог с доста богат опит. Основател и директор на сдружение Евтерпани. Води школа по изкуствата – пиано, солфеж, солово и хорово пеене в Музикално-театрална студия „Евтерпа” към НЧ „Христо Смирненски” (1999 г.), сега "Студио Евтерпани" (2008 г.) в столичен район „Слатина”.
      Лили Вълчева става лауреат на два международни конкурса за пеене „ Абанико“ (март 2018 год.) и „ Нови гласове и песни“(юни 2017 год)  за по – малко от година.
       Творчество:
      През 2014 г. съвместно с поетесата и писател Таня Мирчева създават сайта “Родна литература”, посветен на българската литература и личностите, оставили трайна следа в нея.
       Първата й любов е литературата – още от ученическите години помни и пази своите творчески опити. Скоро преоткрива любовта си към музиката – безкрайна, както към литературата. Така решава да се занимава с пеене. Или по-точно – просто да следва мечтите си.
      Според Лили Вълчева “Само мечтаните мечти се сбъдват, ако не мечтаем, мечтите със сигурност няма да се сбъднат... Много хора мислят, че да се рисуват и гонят вятърни мелници е загуба на време, а всъщност е път към истината.” И още: “Нищо на този свят и на всички останали светове нямаше да го има, ако някой или нещо преди това не е допуснал/о, че може да съществува...”.
      Лили Бориславова Вълчева е автор на поетичните книги: “Рисуваме вятъра” (в съавторство с Таня Мир, 2017) и “Мечтания” (2017). 
      Нейният дебют в света на българската поезия и литература е следобеда на 05.06. 2016 год.е в „Поетично кафе“ в кино Влайкова. Където за първи път представя на живо свои творби пред аудитория, пред нейните колеги по перо и почитатели. Наред с Лили Чолакова, Агапея Полис, Ина Крейн, Рая Вид, Лили Чолакова, Мария Събева, Красимира Скабрина, Денис Олегов, Орлин Миланов, Мариана Еклесия, Ангел Ангелов, Калина Алекс, Никола Апостолов. От тогава участва неуморимо в различни литературни и музикални събития като гост, участник, водещ и основател.
      От средата на 2015 год. до ден днешен публикува в интернет пространството под псевдонима Kalia1117, в литературни сайтове като Откровения, Стихове бг. и др.
      На 13 –ти октомври 2017 година, вечерта представя своите две поетични книги “Рисуваме вятъра” (в съавторство с Таня Мир, 2017) и “Мечтания” (2017) в препълненото Студио 5 пред своята аудитория от почитатели, колеги, приятели и близки , вечер изпълнена със стихове, емоции, автографи и музикални изпълнения от самата Лили и нейната гост – изпълнителка младата певица Александра Петрова.
      На 11 януари 2018 година Лили е поканена да бъде водещ на представянето в София на историческата, фентъзи повест „Откритие“, втората книга на нейната колежка Таня Мир.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.