Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте приятели,не знам дали темата е за този раздел,ако не е извинете ме.Имам проблем,направих преди малко тази снимка нищо не разбирам обаче,ако може някой да ми обясни. Компютъра ми забива много,когато го рестартирам махам и слагам sata кабела и другия на харда до него  се оправя ,после пак забива и сега от тази снимка видях ,че май не са нормални температурите.Захранването е на 3-4 месеца,не разбирам от кондензатори и т.н :/

post-330326-0-16539400-1393932074_thumb.

post-330326-0-57964100-1393932831_thumb.

Редактирано от LaMz40 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирай си програмата Speccy,пусни я да сканира и ни покажи какви са температурите.

Самото забиване може да е от проблемен САТА кабел или от заминаващ си диск.Или пък от захранването.като си отворил кутията да разкачаш кабели,огледай хубаво дъното за подути кондензатори,огледай и вътрешността на захранването за същото.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Занеси компютъра на сервиз, за да му се направи диагностика. Едва ли проблема е от температурите. Може да е от проблемно захранване или от подути кондензатори по дъното.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели,не знам дали темата е за този раздел,ако не е извинете ме.Имам проблем,направих преди малко тази снимка нищо не разбирам обаче,ако може някой да ми обясни. Компютъра ми забива много,когато го рестартирам махам и слагам sata кабела и другия на харда до него  се оправя ,после пак забива и сега от тази снимка видях ,че май не са нормални температурите.Захранването е на 3-4 месеца,не разбирам от кондензатори и т.н :/

Огледай го тоя сата кабел, дали е счупен или нещо друго. И пробвай това: след като забие компютъра, махни САМО сата кабела и пак го сложи, ако тръгне, бягай за нов.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е SATA кабела,като мърдам другия кабел на харда до него се оправя.Да попитам, кое се води "физическа памет"?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е SATA кабела,като мърдам другия кабел на харда до него се оправя.Да попитам, кое се води "физическа памет"?

Тогава огледай него, или сложи друг. Предпологам захранването ти има повече от 2 Molex-а.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да попитам, кое се води "физическа памет"?

Физическа памет:твърд диск,оптични устройства (компактдисково устройство),флопидисково устройство или устройство с магнитна лента

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.