Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Търся безплатна лека програма за поща, която не сваля писмата на локалния компютър, а работи само с тези на сървъра. Имах неблагоразумието да задам Windows Live Mail като програма по подразбиране и сега не мога да размаркирам това. Не искам да я деинсталирам. Предложете програма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм чувал за такава програма, а и щом писмата няма да се свалят, направо работете през браузера както си му е реда. :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся безплатна лека програма за поща, която не сваля писмата на локалния компютър, а работи само с тези на сървъра. Имах неблагоразумието да задам Windows Live Mail като програма по подразбиране и сега не мога да размаркирам това. Не искам да я деинсталирам. Предложете програма.

потърсете опция: Leave mail on server или нещо подобно, това служи писмата да не се трият от сървъра. Или ползвайте IMAP

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оказва се, че всеки един пощенски клиент има възможност да работи с писмата само на сървъра без да ги сваля на работния компютър. За целта трябва да се избере сървърът да е IMAP. Така това, което виждаш и това, което става на екрана се случва и на сървъра. Ако искате да работите спокойно без да се притеснявате, че изтритите писма се трият и от сървъра просто избирате за сървър POP и търсите опцията на съответния пощенски клиент да запазва писмата на сървъра. Е, днес беше още един хобав ден ! Научих още нещо полезно !

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.