Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Станислав Великов

The Sims 3 CRC Error

Препоръчан отговор

Здравейте, искам да питам някой знае ли как да оправя тая грешка със Симс 3 (CRC Error). Пробвах всичко... прегледах всичко във форумите... и винаги ми излиза тази грешка :(( ... Мерси предварително :))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, искам да питам някой знае ли как да оправя тая грешка със Симс 3 (CRC Error). Пробвах всичко... прегледах всичко във форумите... и винаги ми излиза тази грешка :(( ... Мерси предварително :))

Решениет е да си купите играта, защото това означава че е грешна контролна сума т.е. някой от файловете е развален при теглене

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Решениет е да си купите играта, защото това означава че е грешна контролна сума т.е. някой от файловете е развален при теглене

Ами аз преди да си преинсталирам компютъра ми вървеше добре, без грешки точно от този торент ... ще пробвам да го дръпна отново

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Maksi Qnakieva
      Здравейте на всички!Стана ми интересно от филмите,които сте гледали тази година,кой Ви е докоснал на-много сърцето или кой Ви е оставил да се замислите за нещата в живота?На мен най-много може би ми въздейства "Добрият Уил Хънтинг",малко е стар,но едва сега се реших да го изгледам и си заслужаваше на 100%!А кой е вашият фаворит?😄
    • от Марио Проданов
      Здравейте! Имам следната задача -> да напиша програма, която чете вход от последователности от латински букви. Т.е. имам предвид при входа да напиша малки латински букви и на изхода да извежда големи. 
      Написах програмата, но след компилиране ми изкарва грешката -> ISO C++ forbids comparison between pointer and integer.
      Ако някой може да помогне ще му бъда много благодарен.  
      Благодаря за отделено време и внимание!
      Под описанието е CPP файла. 

Array.cpp
    • от z0sk1e
      Здравейте, 
      Преди няколко дни реших да изчистя лаптопа и да му сменя термо-пастата. След като го сглобих стартирах системата и ми даде грешка при Системния вентилатор. Предположих че съм забравил пин-а несвързан но уви 1/4 кабели беше скъсан. Правих се на заварчик със запалката, но не успях да подкарам вентилатора. След което поръчах нов, но и той не тръгва. Търсих възможности, които да оправят положението но безуспешно.. 
      Остана ми да пробвам само да флашна биоса, но някак си ми е трудно, защото защитата за висока темп. го изключва. 
      HP Elitebook 8560w workstation
      Някакви идея, кое, как? 
    • от hong yeonduk
      Лаптопа ми беше много бавен и реших да го сканирам за вируси и си изтеглих една антивирусна. Когато го сканирах ми излизе прозорче с отметка и ме попита дали искам да ми следи и онлайн сърфирането(или нещо от сорта) и аз натиснах да, и след това ми поиска рестарт. След рестарта нямах икони, показва ми че няма връзка с интернет и няма налични връзки. Това на снимката е съобщението което ми излиза.
      Също така каквото и да се опитам да направя(например да проверя за неизправности) ми дава грешка.
      Моля помогнете не разбирам от компютри.(Понеже не знам какъв е проблема най-вероятно категорията на темата е грешна).
  • Дарение

• Добави ново...