Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте,трябва ми ЛЕСНА програма за правене на музикална класация.Благодаря предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от sixking
      Не съм убеден дали темата е точно за тук, но понеже няма някаква секция за продажби и тем подобни, ето ви една полезна сайт класация. Добавяте сайта си само с попълването на няколко полета. Естествено сайта предлага и платени банери и VIP Места. Цените само на посоченият мейл в сайта.
    • от Благовест Костов
      Здравейте, от няколко дена търся инфо как да си направя топ 40 класация но не намерих нищо.... Искам да бъде нещо подобно като класацията на вбокс7 или радио njoy!! Ако някой е запознат и може да ми помогне ще съм благодарен. http://vbox7.com/bgpop http://www.njoy.bg/bg/top40/all/
    • от HotelSofia
      София е с най-много Топ хотели в БГ Топ 25 2013. Кои са 25 от най-добрите хотели в България според най-големия световен туристически сайт за ревюта? Научи кои хотели са в ТОП 25 според TripAdvisor, както и топ отзиви за тях.
      Premier Luxury Mountain Resort – Банско. „Стаите са луксозни, гледките са зашеметяващи, храната е вкусна, а персоналът е много приятелски настроен и отзивчив. Местоположението на хотела е идеално“.
      Hotel Riu Pravets Resort. „Страхотен хотел с красиво голф игрище“.
      mOdus Hotel – Варна. „Повече от 5 звезден хотел (за нас)“.
      Iberostar Sunny Beach Resort. „Дружелюбен персонал, добра атмосфера, страхотен хотел“.
      Grand Hotel Sofia. „Когато нещата стават гранд“.
      Hilton Sofiа. „Най-доброто място за престой“.
      Grifid Hotels Club Hotel Bolero – Златни пясъци. „Отличен хотел. Силно го препоръчвам“.
      Grand Hotel Dimyat – Варна. „Правилният избор за бизнес посещение във Варна“.
      Helena Sands Hotel – Слънчев бряг. „Толкова добър, колкото и изглежда“.
      Kempinski Hotel Grand Arena – Банско. „Много добър хотел с приветлив персонал“.
      Grifid Hotel Arabella – Златни пясъци. „Просто перфектен“.
      EST WESTERN Premier Thracia Hotel – София. „Перфектният хотел“.
      Lucky Bansko Aparthotel. „Страхотно място“.
      Radisson Blu Grand Hotel Sofia. „Страхотен хотел. Централно местоположение в близост до градски транспорт“.
      Central Park Hotel – София. „Приятна изненада“.
      Barcelo Royal Beach - Слънчев бряг. „Отлична ваканция“.
      Hotel Banderitsa – Банско. „Отличен хотел в Банско“.
      Arena di Serdica Residence Hotel – София. „Много оригинален хотел, тиха локация“.
      Hotel Anel – София. „Отличен хотел в центъра на София. Прилича на музей на изкуството“.
      Graffit Gallery Hotel – Варна. „Страхотни стаи, добра локация“.
      Duni Marina Royal Palace. „Красота в прекрасен природен резерват“.
      Holiday Inn Sofia. „Топ хотел, нов и дизайнерски, удобен“.
      Tiara Beach – Слънчев бряг. „Фантастичен семеен хотел“.
      Helena Park Resort – Слънчев бряг. „Определено един от най-добрите в Слънчев бряг“.
      Orlovetz Hotel – Пампорово. „Красив хотел. Нов, много чист, любезен персонал и невероятна гледка“.

С най-голяма гъстота на ТОП хотели са:
      София – 8 хотела;
      Слънчев бряг – 5 хотела;
      Банско – 4 хотела;
      Варна – 3 хотела;
      Златни пясъци – 2 хотела;
      Дюни – 1 хотел;
      Правец – 1 хотел;
      Пампорово – 1 хотел.

Ползвани са данни на TripAdvisor. Източник: Hotel Aris Sofia***

• от Music-Space
      Здравейте!
      Тъй като започнах да се занимавам с писането на авторски песни и да ги изпълня след това , ми трябва програма с която да ги обработя след записването им.Ако може да е някоя безплатна  

Благодаря предварително 
    • от TheJokerx
      Търся някой който да може да вгради говорител в някакфа кутийка за бижута или малко плюшено мече...Единствените изисквания са плюшеното мече да е сладко и да има как АЗ ДА СИ КАЧА музиката която искам да свири. Готов съм да платя до 60 лв. Благодаря предварително За контакти: Тел. 0895488339 Спас Иванов Калайджийски / гр.Шумен
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.