Премини към съдържанието
krusti kamberov

търся програма за промяна на ип със чуждестранно такова

Препоръчан отговор

трябва ми за отваряне на покер клиент защото след глупавия закон за хазарта който новото правителство прие малко покер зали приемат българи 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Plamen Hristov
      Здравейте,  искам да попитам как мога да "изхвърля"/дропн-а хора от публична мрежа? Да се заключи мрежата не е вариант. Освен по МАС, има ли друг начин?
    • от G. Folten
      Добър ден имам нужда от съвет за това как да запазя личната си информация защитена  от  проследяване и посегателство . Историята ми и е малко срамна и сигурно ще си кажете че съм неморален , но честно казано се съмнявам някой да е 100 % безгрешенв този живот . Става дума за това че имам любовница от половин година и се крия от жена ми , лошото е че имам опасения че жена ми май вече се досеща за това и мисля че е наела от тези частните детективи които се занимават с доказване на изневярата.  От две три седмици телефона ми има странни шумове и смущения по време на разговор , освен това непрекъснато като ходя на работа по път на там имам чувството че има някой който ме следи  даже мисля че са двама един дебел и един по млад висок рус , ходят след мен на разстояние и като се обърна рязко отбиват в друга посока  и така вече няколко пъти. Освен това имам съмнения че ми следят ел пощата и пощенската кутия в службата , въобще пълен контрол. Няма кой друг да е поръчал това освен жена ми защото на никои не дължа пари или нещо друго имам обикновена работа и съм напълно обикновен човек. Но се усетих че тя го прави това нещо след като няколко пъти ми подхвърля  за това дали не съм влюбен или нещо такова . Явно ме е усетила и е наела тия двамата да ме хванат на калъп с любовницата ми , за да може да ме напусне и да ми иска развод и в съда и да ми вземе гарсониерата . Аз тая връзка с моето ново гадже не искам да я прекъсвам , и за това поне още няколко месеца трябва да я пазя в тайна . 
      За това искам да попитам как да защитя личната си информация , за телефона се сетих понеже е смартфон и има гпс и камера може лесно да ме следи през него и за това когато ходя на срещи при мацката ползвам друг номер и стар апарат модел 2003 г  . Фейсбука почти вече не го ползвам , а тия двамата дето гледат да ме изловят  вече съм непрекъснато нащрек и внимавам . Остава обаче само ел . пощата през нея се налага да комуникираме с любовницата ми и от там се опасявам че може да ме проследят . Разбира се сменил съм няколко акаунта на АБВ или ГМАЛ , но въпреки това ако съдържанието на пощата попадне в ръцете на жена ми . Ще трябва да спя на палатка пред блока до края на дните си   , защото имаме доста интимна комуникация с любовницата  ми . Има и още една гадна и значителна подробност  , тази с която и изневерявам е позната на жена ми даже май бяха приятелки на времето аз така и се запознах с нея.   И се опасявам че ако жената стигне до информация за ИП -то  на гаджето ми  посредством имейл комуникацията ни бързо ще се сети коя е защото тя и знае адреса където живее. Иначе по друг начин не мисля че може да ни разкрият защото когато ходим да консумираме връзката си  ( тъй де )  ползвам или апартамента на мой добър приятел който през деня е празен или пък ходим на хотел. Даже за по- голяма сигурност купих друг телефон на гаджето с друга карта за да не ни подслушват.   Обаче нищо не мога да направя за имейла  как да направя така че и моята поща и нейната да остане неоткриваема. Т.е ако някой реши да проследи местоположението ни докато си чатим да не може да го направи .
      Четох из интернет  че има някакви методи за криптиране на връзката , но тъй като не съм голям компютърен специалист моля за обяснение на по- обикновен език . благодаря. 

• от vargeorg
      Здравейте,
      Искам да си направя свой собствен VPN тунел, през който да минава връзката ми с интернет от лаптоп или мобилно устройство, когато използвам несигурна или мрежа с някакви ограничения и законови уредби. Например, отивам с лаптопи си в Берлин, свързвам се към техния интернет, но връзката ми да мине през България, през VPN Тунел, който да е на доманият ми компютър. Идеята ми е да получа български IP адрес, без да използвам някакъв VPN или прокси доставчик, а да използвам единот доашните си компютри. Опитах с TeamViewer VPN, но това не е тунел, а само метод за свързване към друг компютър с цел отдалечен контрол. Аз не искам отдалечен контрол, а само връзката да мине през него. Опитах и с вградените VPN възможности в ОС-ма / Уин 8.1 Enterprise /, но не успях. 
      Ще се радвам, ако можете да ми препоръчате програма или метод, по възможност безплатни, както и как да си направя връзката. 
      Благодаря Ви предварително,
      Лека вечер.

П.С. Готов съм да дам повече детайли по конфигурациите, ако има нужда. 
    • от Pinteresting
      Здравейте.Ип-то ми е динамично но когато ресна рутера ип-то си остава същото.
      От blizoo ми дадоха парола и име за PPTP сървър ама не знам как да го включа ако може някой да обясни.
    • от Stanko2121
      Здравейте,
      Та търся програма, която да е подобна PlatinumHideIP.
      И ако може безплатна или с лекарство...
      П.П Във платинум хайд айпи има около 100 проксита, на мен ми трябват повече...
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.