Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, имаме котарак на 3 години, но наскоро решихме, че искаме и куче. За породата все още не сме решили твърдо каква да е, но да не е от големите породи, понеже живеем в апартамент. На мен ми харесват биигълите. Какво мислите ако си вземем куче дали ще се разберат с котката? Предполагам, че отначало ще има малко проблеми и постепенно ще свикнат, но все пак някой с опит да каже как стоят нещата. Ще съм ви много благодарен ако ми помогнете  :) Ето една снимка на котарака  :D

post-331136-0-26129600-1393969226_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На късмет е. В повечето случаи свикват, но има и случаи когато това не става каквото и да се мъчиш да правиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и като ни даде тая снимка на котьото ние кво - боб ли да фърляме

ти си си го решил - ти се вкарваш у приключение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купуваш и една тупалка и проблема е решен. Почне ли патардия, тупалката влиза в действие. Няма жувотну, дето да не може да се дресира. Освен голият охлюв. А иначе дали и как ще се разберат - никой не знае. Това за видове с коренно различна природа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добрият вариант е да имаш куче и тепърва да вземеш малко коте, отколкото възрастна котка и малко кученце :) На котьото ще му е доста трудно, да си дели царството с досаден съквартирант, но не е невъзможно, просто ще отнеме повече време. Аз бих се притеснявала за кучето, че може да отнесе тупаници. :)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Другояче е ако са израстнали заедно, но така не мисля че е добра идея. Все пак не е изключено да свикнат. :)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Определено котката ще се стресира силно. Последствията може да са доста,както за животните,така и за вас и покъщнината ви.

Ще е нужно много търпение и почти постоянно присъствие в първите поне два месеца на човек около тях.

Редактирано от dimd (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ми аз какво казвам - ще има да фърчи козина...

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добрият вариант е да имаш куче и тепърва да вземеш малко коте, отколкото възрастна котка и малко кученце :) На котьото ще му е доста трудно, да си дели царството с досаден съквартирант, но не е невъзможно, просто ще отнеме повече време. Аз бих се притеснявала за кучето, че може да отнесе тупаници. :)

Да, това е по-добрият вариант.

Ние взехме котето, когато пинчерката беше на 4 години.

Нямаше много скандали :)

Ако авторът на темата имаше котка, а не котарак, щеше да е по-лесно, но котараците, особено некастрираните трудно допускат друго животно в територията си.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Котаракът е кастриран ама все пак е доста буен. Понякога напада и хапе  :D Но пък като се замисля той по цял ден спи някъде по леглата и шкафовете и дори да не се разбират няма да се засичат много често.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Котаракът е кастриран ама все пак е доста буен. Понякога напада и хапе  :D Но пък като се замисля той по цял ден спи някъде по леглата и шкафовете и дори да не се разбират няма да се засичат много често.

Познай дали ще мигне изобщо, да не говорим за спане - като му е завзета територията.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Между другото сега се сетих за моя колежка, която има котарак на около 3 години и впоследствие взе едно чихуахуа, на около година и половина. Ами свикнаха, то е много енергично, котарака е абсолютното спокойствие и когато му досажда, просто му бие една лапа. И котаракът беше кастриран.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като вземете кученце, ще ни разкажеш колко често се засичат с котака :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На комшийската вила съжителстват куче и котка.  Хранят се от една купичка, че дори котката спи понякога на гърба на кучето, но това съжителство е мирно в случай, че кучето е вързано - инак става страшно и да не говорим, че котката е по - опърничава и от кучето. Тя и с човек си влиза в конфронтация и то без страх.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Котарака ни беше на около 3 години когато ни подариха бебе куче(женско), първата седмица се гледаха с подозрение, после станаха първи дружки в игрите и белите.

Котарака си я отгледа и възпита миеше я с език, оставяше и храна, заедно спяха.

Котака почина на 7 години, кучката тъгува за него доста време, взехме ново коте женско сиамка.

Живяха заедно 12-13 години кучката се изживяваше като майка, сиамката се научи да излиза навън на разходка заедно с кучето.

И двете починаха на преклонна възраст. От сиамката ни остана един котарак вече е на 12 години а се държи като бебе, няма никаква агресия в него, приема всякакви животни у дома без никакъв страх.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Горе един от колегите спомена, че за да свикнат трябва да се отгледат от малки, за целта изхвърляте стария котарак му намирате друг собственик и си вземате малко плюшено персийче или нормално коте на малко мобсче, или там някаква булонка, пинчер, пекинес. Не се гледат в апартамент големи животни. Както също ще вземете и по внимание държанието им както и вие как ги дресирате.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Alexandar Jelev
      Здравейте, искам  да попитам някой може ли да ми помогне за курсовата задача, ще му бъда изключително благодарен? :)
      Задачата е следната:
      Съставете програма с функции за:
      а) Въвеждане от клавиатура във файл и в масив ( чрез добавяне) данни за автобусни превози ( до 35 ) - Автогара Варна: маршрут, дата (1 до 31), номер на автобуса, фамилия на водача, брой пътници, цена на съответните билети, обща сума на билетите - през месец юли. Извеждане текущото съдържание на масива (файла) на екран;
      б) Извеждане на екран справка за всички превози през избран ден от месеца ( със запитване за нова справка);
      в) Извеждане на екран номерата на автобусите и общата сума на билетите от превозите, извършени с тях, подредени в низходящ ред по сумата.
                   Главна функция main() -с меню  за избор на функции и проврка за състоянието на данните.  Използване на функции с предаване на параметри.

• от Petar02
      Здравейте,
      Имам за задача да създам база данни за мобилен оператор. Какъв вид заявка или отчет или таблица трябва да създам, с която всеки месец да се създава автоматична фактура с дължима сума според определени критерии (на какъв вид план си и каква трябва да бъде месечната ти такса). И също какъв вид форма трябва да направя, за да се плаща тази фактура.
      Благодаря предварително за оказаното съдействие.
    • от Plamy Gerova
      Здравейте, може ли помощ за курсовата ми задача?
      съставете програма с функции за:
      а) въвеждане от клавиатурата във файл и в масив( чрез добавяне) данни за морски пътувания (до 25)- Морска гара Варна: маршрут, кораб-име, име на капитан, цени на билетите- I,II класа, брой пасажери в съответната класа, обща сума на продадените билети- през избран месец от годината.Извеждане текущото съдържание на масива(файла) на екрана.
      б) извеждане на екран данните за превозите на кораб по въведено от клавиатурата име на кораб(със запитване за справка)
      в) извеждане на екран данните за морско пътуване с най- голяма обща сума на продадени билети.
      Главна функция main()- с меня за избор на функции и проверка за състоянието та данните.Използване на локални променливи и функции с предаване на параметри. 

• от georgi999
      здравейте надявам се да ми помогнете. 4 пъти ме късат на този изпит . На notepad ++ трябва да го направя .наистина не ми се отдава. моляви не ме критикувайте просто искам да взема изпита,разберете ме. Трябва да направя уеб сайт .ще кача файла за да видите там е обеснено подробно .моляви за помощ.благодаря предварително .  

• от BWB. Eclipto
      Търся помощ за курсовата си работа по програмиране, защото отсъствах близо два месеца поради операция, а не се имам с колегите си.
      задачата гласи :"Съставете алгоритъм и напишете програма за въвеждане координатите на точки и извеждане на екрана координатите на онези от тях, които не лежат в защрихованата област.Въвеждането се прекратява, когато броят на въведените точки стане най-малко М и броят на лежащите в защрихованата област стане N."

помощ!!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.