Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Здравейте, имаме котарак на 3 години, но наскоро решихме, че искаме и куче. За породата все още не сме решили твърдо каква да е, но да не е от големите породи, понеже живеем в апартамент. На мен ми харесват биигълите. Какво мислите ако си вземем куче дали ще се разберат с котката? Предполагам, че отначало ще има малко проблеми и постепенно ще свикнат, но все пак някой с опит да каже как стоят нещата. Ще съм ви много благодарен ако ми помогнете  :) Ето една снимка на котарака  :D

post-331136-0-26129600-1393969226_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На късмет е. В повечето случаи свикват, но има и случаи когато това не става каквото и да се мъчиш да правиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и като ни даде тая снимка на котьото ние кво - боб ли да фърляме

ти си си го решил - ти се вкарваш у приключение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Купуваш и една тупалка и проблема е решен. Почне ли патардия, тупалката влиза в действие. Няма жувотну, дето да не може да се дресира. Освен голият охлюв. А иначе дали и как ще се разберат - никой не знае. Това за видове с коренно различна природа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добрият вариант е да имаш куче и тепърва да вземеш малко коте, отколкото възрастна котка и малко кученце :) На котьото ще му е доста трудно, да си дели царството с досаден съквартирант, но не е невъзможно, просто ще отнеме повече време. Аз бих се притеснявала за кучето, че може да отнесе тупаници. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Другояче е ако са израстнали заедно, но така не мисля че е добра идея. Все пак не е изключено да свикнат. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Определено котката ще се стресира силно. Последствията може да са доста,както за животните,така и за вас и покъщнината ви.

Ще е нужно много търпение и почти постоянно присъствие в първите поне два месеца на човек около тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ми аз какво казвам - ще има да фърчи козина...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добрият вариант е да имаш куче и тепърва да вземеш малко коте, отколкото възрастна котка и малко кученце :) На котьото ще му е доста трудно, да си дели царството с досаден съквартирант, но не е невъзможно, просто ще отнеме повече време. Аз бих се притеснявала за кучето, че може да отнесе тупаници. :)

Да, това е по-добрият вариант.

Ние взехме котето, когато пинчерката беше на 4 години.

Нямаше много скандали :)

Ако авторът на темата имаше котка, а не котарак, щеше да е по-лесно, но котараците, особено некастрираните трудно допускат друго животно в територията си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Котаракът е кастриран ама все пак е доста буен. Понякога напада и хапе  :D Но пък като се замисля той по цял ден спи някъде по леглата и шкафовете и дори да не се разбират няма да се засичат много често.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Котаракът е кастриран ама все пак е доста буен. Понякога напада и хапе  :D Но пък като се замисля той по цял ден спи някъде по леглата и шкафовете и дори да не се разбират няма да се засичат много често.

Познай дали ще мигне изобщо, да не говорим за спане - като му е завзета територията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Между другото сега се сетих за моя колежка, която има котарак на около 3 години и впоследствие взе едно чихуахуа, на около година и половина. Ами свикнаха, то е много енергично, котарака е абсолютното спокойствие и когато му досажда, просто му бие една лапа. И котаракът беше кастриран.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като вземете кученце, ще ни разкажеш колко често се засичат с котака :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На комшийската вила съжителстват куче и котка.  Хранят се от една купичка, че дори котката спи понякога на гърба на кучето, но това съжителство е мирно в случай, че кучето е вързано - инак става страшно и да не говорим, че котката е по - опърничава и от кучето. Тя и с човек си влиза в конфронтация и то без страх.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Котарака ни беше на около 3 години когато ни подариха бебе куче(женско), първата седмица се гледаха с подозрение, после станаха първи дружки в игрите и белите.

Котарака си я отгледа и възпита миеше я с език, оставяше и храна, заедно спяха.

Котака почина на 7 години, кучката тъгува за него доста време, взехме ново коте женско сиамка.

Живяха заедно 12-13 години кучката се изживяваше като майка, сиамката се научи да излиза навън на разходка заедно с кучето.

И двете починаха на преклонна възраст. От сиамката ни остана един котарак вече е на 12 години а се държи като бебе, няма никаква агресия в него, приема всякакви животни у дома без никакъв страх.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Горе един от колегите спомена, че за да свикнат трябва да се отгледат от малки, за целта изхвърляте стария котарак му намирате друг собственик и си вземате малко плюшено персийче или нормално коте на малко мобсче, или там някаква булонка, пинчер, пекинес. Не се гледат в апартамент големи животни. Както също ще вземете и по внимание държанието им както и вие как ги дресирате.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Fastnet
      Искам да отворя тази тема в която да публикуваме описание и/или линкове към страници на хора, които се нуждаят от помощ.

Това е страницата на мой добър приятел, който е болен от рак и се нуждае от подкрепа:
      https://we-need-your-help.com/plamen/
    • от peekmemf
      Здравейте, правя един WebApi проект и досега всичко беше наред.Написах си всичко, което ми трябва, цялата логика, направих връзка с базата и т.н.Накрая, когато реших да го тествам при стартиране на проекта ми дава някаква грешка в Startup.cs. Ако някой може да ми обясни какво не е наред и как да го оправя, ще съм му много благодарен! Ето линк за кода на контролера https://codeshare.io/axV9PR. Оставил съм и снимки на всичко, което имам в проекта и снимка на самата грешка.Благодаря предварително!

• от dimi99stavrev
      Добър ден! Може да ви се стори малко нелепо, че пиша тук по този въпрос..... както и да е. Обръщам се към СИЛИСТРЕНЦИ да ме ориентират към читав ел.техник Преди наяколко дена се наложи да се обърна към услугите на ел. техник, но този, чиито услуги съм ползвал се въстановяваше от операция, предполагам ви е познат - почти по всички блокове има негови обяви, но за съжаление човекът ми отказа по обясними причини. Та след дълго ровене из силистренски сайтове и след като на няколко пъти се свързвах със "силистренски" ел.техници от Бургас, Сливен, поради простата причина , че обявите им бяха публикувани по силистренски сайтове реших да се обърна към вас. Та в заключение, бихте ли ме ориентирали към читав ел.техник? Благодаря, ви предварително!
    • от NighTStalKER765
      Здравейте! Аз съм момче на 17 години и от близо 10 месеца имам приятелка(гадже) с година по-малка от мен. Тя живее с майка си и доведеният ѝ баща. Живеят с него от 13 години. Ниско културен човек, без средно образование, насилник. Редовно е пребивал майка ѝ, но от преди 2 години не я е докосвал... До скоро... Нея да си я бие колкото иска, може да звучи гадно, но тя си го е избрала и като не иска да се отърве и не прави нщ по-въпроса, нейн проблем. Има брат на 13 и малка сестра на 3 години. Проблемът е друг! Проблемът е че наскоро започна да се заканва и на приятелката ми. Въпросът ми е следният: ако той я удари, какви възможности имам, за да я предпазя. Ако го пребия, нз как после ще се отрази на нея. Този човек е способен на всичко. Ако се обадя на социални вероятността да не я видя скоро е ужасно голяма. От дума не разбира. Какво аз трябва да направя. 
    • от Stoyan Blagov
      Здравейте,сблъсках се със много досаден и изнервящ проблем при работата ми със моят лаптоп,а именно това,че не мога да работя с мишката като хората.
      Като отворя нов прозорец от декстопа,например “Моят компютър” и когато ми се отвори прозореца,след това като движа мишката в този прозорец не ми маркира нищо,а само движение на курсора,сменях USB слотове,но нищо не стана,проверих и за вируси,но такива не намерих!
      Най-странното е,че като натисна десен бутон на мишката тогава започва да маркира и вече може да кликна на нещо в прозореца,същото става и със тъчпада понякога,проверих всички драйвери,дори направих нова преинсталация с надеждата да се оправи проблема,но нищо не стана.
      Ако някой има идея и знае за някакви решения ще съм му много благодарен,защото всичко това ми лази по нервите
  • Дарение

• Добави ново...