Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Аз съм с Офис пакет 2010. Уърда ми е зададен да запаметява автоматично и преди въобще не се усещаше но от известно време започна при всяко запаметяване да блокира и екрана да избледнява за по 10-20 секунди. Някакви идеи на какво може да се дължи и как да го оправя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако файлът, който се съхранява, е голям, може да отнема малко повече време. Ако заедно с това дискът е фрагментиран, причината почва да става ясна.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Всичките ми потребителски файлове са на D:, който не знам дали е фрагментиран, не съм се занимавал никога да го дефрагментирам - учили са ме че се фрагментира само системния дял? Файловете обикновено са по две странички текст.

Редактирано от Шри Компютърджи (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичките ми потребителски файлове са на D:, който не знам дали е фрагментиран, не съм се занимавал никога да го дефрагментирам - учили са ме че се фрагментира само системния дял? Файловете обикновено са по две странички текст.

Спрете автоматичния spell checker и проверете дали има резултат

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Kaк точно става това? Мисля че това трябва да е  манюто http://prikachi.com/images/489/7180489W.jpg - "Проверявай правописа при въвеждане" ли трябва да спра?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Kaк точно става това? Мисля че това трябва да е  манюто http://prikachi.com/images/489/7180489W.jpg - "Проверявай правописа при въвеждане" ли трябва да спра?

Да, опитайте и проверете дали има ефект

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъкмо мислех да пускам тема за правописа в  word. Как да си вкл. онея червени линий които ти подсказват че думата е грешна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Някой няма ли да каже, двама човека с един въпрос станахме?

Редактирано от Шри Компютърджи (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой няма ли да каже, двама човека с един въпрос станахме?

пробвайте с натискане на F7 (мисля това беше клавиша)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това обаче ми извади този прозорец, с който мога да ги коригирам само една по една и подред: http://prikachi.com/images/145/7210145B.jpg

А как мога да включа да ми подчертае всички грешки в текста?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това обаче ми извади този прозорец, с който мога да ги коригирам само една по една и подред: http://prikachi.com/images/145/7210145B.jpg

А как мога да включа да ми подчертае всички грешки в текста?

Не осмислихте ли по-горе че ви накарах да спрете автоматичната корекция заради проблема със забиването? Или се съгласявате със забиването или коригирате дума по дума (и се стремите да пишете правилно)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е аз точно затова питам за да не бъде автоматично при въвеждане дали може да се включи ръчно след като имам натрупан няколко десетки страници текст да ги подчертае, да ги коригирам и пак да го изключа.

Колкото и да се старае човек като трябва да записваш по 5-6 думи в секунда и ти няма да се справиш без грешки. Освен това не ползвам само собствени текстове. Както виждаш в постовете си тук когато не ми се налага да бързам пиша правилно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е аз точно затова питам за да не бъде автоматично при въвеждане дали може да се включи ръчно след като имам натрупан няколко десетки страници текст да ги подчертае, да ги коригирам и пак да го изключа.

Колкото и да се старае човек като трябва да записваш по 5-6 думи в секунда и ти няма да се справиш без грешки. Освен това не ползвам само собствени текстове. Както виждаш в постовете си тук когато не ми се налага да бързам пиша правилно.

можете да го пуснете от настройките за известно време, но има шанс да забие отново

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и в края на краищата така и не разбрах как да си проверя документа на цяло

От ето това меню Публикувано изображение

кликам радиобутона и нищо не става.
Може би защото "скрий правописните грешки" е чекнато? само че как да го демаркирам?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

?

Обясних ви по-горе: или се задоволявате дума по дума или се примирявате със замръзването

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.