Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте. Ползвам интернет на настолният си компютър и на телефона си. В момента имам интернет на компютъра си, който е с Wireless адаптор, но като пусна Wi Fi на телефона си, мисли мисли. пише "Получаване на IP адрес" и след минутка изписва "Избегната е лоша връзка с Интернет". Изключвам и включвам рутера и имам интернет и на телефона, но след 15 20 мин. отново същата история. Ще съм ви благодарен ако помогнете...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвал ли си да изтриеш безжичната мрежа на телефона и да си я намери наново ?

И при изключен компютър ли е така ?

При включвания към други безжични мрежи има ли го проблема ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвал съм да изтрия мрежата на телефона, намира я наново и пак така. Прави го и при изключен компютър. Със свързване към други мрежи през телефона няма проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Промени настройките за безжичната мрежа в рутера. Виж телефона ти какви мрежи поддържа и направи настройките спрямо това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега вече спира интернета и на компютъра и на телефона.Спирам рутера и като го включа нещата се оправят и така след известно време отново спира интернета, като на компа има удивителен знак, а на телефона ми изписва същото както преди.Обадих се на доставчика и ми казаха, че с настройките всичко е ок и сега незнам какво да правя. Проблема го има и при изключен компютър, когато пусна wi fi няма интернет, рестартирам рутера и се оправя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.