Премини към съдържанието
NEO76

Nokia 5250-обновяване на Symbian OS, S60

Препоръчан отговор

Тоталното скапване на телефона ме води до последната стъпка която мога да направя в къщи и това е обовяването на Symbian OS, S60 .Минах през хард рестарт *#7370#,обновяване с NOKIA SUTE,без резултат.Писах тук таме но никой за сега не ми помогна същественно.Ако някой може да даде конкретно ръководство за обновяване на Symbian OS, S60 на NOKIA 5250,съпка по стъпка-какъв софтуер на компа се инсталира,какво се прави точно,да пише!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоталното скапване на телефона ме води до последната стъпка която мога да направя в къщи и това е обовяването на Symbian OS, S60 .Минах през хард рестарт *#7370#,обновяване с NOKIA SUTE,без резултат.Писах тук таме но никой за сега не ми помогна същественно.Ако някой може да даде конкретно ръководство за обновяване на Symbian OS, S60 на NOKIA 5250,съпка по стъпка-какъв софтуер на компа се инсталира,какво се прави точно,да пише!

Щом може да въведете софтуерен код, какво е по точно скапването? хардуерен хард резет пробвахте ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом може да въведете софтуерен код, какво е по точно скапването? хардуерен хард резет пробвахте ли?

Телефона се включва но понекога се рестартира и захапван на-2-3 път,като захапе,обхвата я го има я не.Ако започне евентуално разговор пък прекъсва и започва един страшен шум в слушалката,забива често и така."хардуерен хард резет пробвахте ли?"-подробности?

Редактирано от NEO76 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телефона се включва но понекога се рестартира и захапван на-2-3 път,като захапе,обхвата я го има я не.Ако започне евентуално разговор пък прекъсва и започва един страшен шум в слушалката,забива често и така."ардуерен хард резет пробвахте ли?"-подробности?

Бе то май върши работа като кода - може да пробвате - зелена+червена слушалка+копче за камера - като ги задържите трите натискате бутона за включване на телефона - би трябвало да се форматира и опресни. Мисля, че ако не е чистен телефона/а той не е първа младост предполагам/ може да има мръсотии око батерии, контактни повърхности и затова да прави парчета. Имам една дърта нокия и като се напълни с тютюн от цигарите, нося ги в същия джоб и почва да парчетосва така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бе то май върши работа като кода - може да пробвате - зелена+червена слушалка+копче за камера - като ги задържите трите натискате бутона за включване на телефона - би трябвало да се форматира и опресни. Мисля, че ако не е чистен телефона/а той не е първа младост предполагам/ може да има мръсотии око батерии, контактни повърхности и затова да прави парчета. Имам една дърта нокия и като се напълни с тютюн от цигарите, нося ги в същия джоб и почва да парчетосва така.

Това е едно и също,само дето този е със тъч и няма как да стане комбинация от клавиши,що се отнася до замърсяване с мръсотия-не е там проблема.Давайте нататак конкретно по темата моля!

Редактирано от NEO76 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.