Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте,
преди няколко дни си преинсталирах компютърът, но преди преинсталацията можех да си изкарвам звук и на буфера смисъл там където се мушкат слушалките във тази букса слагах и буксата на буфера. Във момента като я сложа не ми изписва нищо и не вади звук отивам на опциите и там имам само това :http://prikachi.com/images/692/7127692G.png вадя иначе звука си от монитора.
Някакви препоръки какво мога да направя за да върви отново и буфера?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами като за начало си качи драйверите на звуковата карта.. ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре изтеглих everest от къде да разбера какви драйвъри трябва да сваля?EDIT : Оправи се след изключване на компютърът почна да ъпдейтва и после като влезнах всичко беше както преди! :)

Редактирано от a4k0 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте , моля ви за помощ.Днес си купих буфер или уфер не знам как е правилно с 2 колонки , свързвам всичко буфера тръгва дистанционното си работи но няма никакъв звук нито от буфера нито от колконките , слагам на слушалки (в същата букса) там има музика , свързвам буфера нищо.Помогнете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте , моля ви за помощ.Днес си купих буфер или уфер не знам как е правилно с 2 колонки , свързвам всичко буфера тръгва дистанционното си работи но няма никакъв звук нито от буфера нито от колконките , слагам на слушалки (в същата букса) там има музика , свързвам буфера нищо.Помогнете.

Направих го...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.