Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Аз искам да си купя PlayStation. Ще мога да дам най-много 500 лева и искам да PlayStation3, защото за PSP и PlayStation2 не се правят игри. Но ново ли да си взема или втора употреба. Защото имам приятел който продава PlayStation3, но той не го използва и казва, че само се е натрупвал прах. Така, че да купя неговия или някоя нова. PlayStation4 също има но вие ме кажете кой е по-добрия вариант :

PS3 или PS4?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Аз искам да си купя PlayStation. Ще мога да дам най-много 500 лева и искам да PlayStation3, защото за PSP и PlayStation2 не се правят игри. Но ново ли да си взема или втора употреба. Защото имам приятел който продава PlayStation3, но той не го използва и казва, че само се е натрупвал прах. Така, че да купя неговия или някоя нова. PlayStation4 също има но вие ме кажете кой е по-добрия вариант :

PS3 или PS4?

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Dimitri FTW
      Искам да питам дали PS TV си заслужава сега.
      Информация зя пс тв :
      http://www.digital.bg/novini/какво-представлява-устройството-sony-playstation-news43566.html
    • от mehomax777
      Здравейте имам playstation 4 и незнам как , но на него има вирус , който не му позволява да тръгне след ъпдейт.
      Благодаря предварително.
    • от taika
      Здравейте, от известно време имам плейстейшън 4 и до сега не бях си купувал игри от Playstation Store. Добавих дебитната си карта, но когато се опитам да купя играта ми казва: "Тhe credit card information is not valid." Информацията е както трябва, четох че трябва информацията от акаунта да бъде същата като на дебитната карта (адрес, град...). Направих го и пак същото. Благодаря!  
    • от Аспарух Найденов
      Здравейте,имам проблем с PS3 и се надявам да ми помогнете.Искам да свържа конзолата с телевизора ми чрез HDMI кабел но на телевизора ми се показва съобщение "out of range".Пробвах няколко неща да оправя проблема но никое не помага.Пробвах на друга букса,но получавам същото съобщение,пробвах различни кабели и пак няма разлика.Тъй като конзолата е втора употреба която е закупена от мой приятел решихме да я пробваме там но при него конзолата си работи без проблем и на двата телевизора които той има.Пробвах да намаля резолюцията на по ниска 720p но и това не помага.Пробвах да ресетна настройките на дисплея но пак няма промяна.
       Вече започвам да мисля че проблема може да е от телевизора.Тъй като до сега не съм имал възможност да работя с HDMI връзка мисля че проблема може да е от буксата на телевизора но от друга страна всички други букси си работят и през тях има сигнал.Другото което мисля е че може би има някаква настройка защото на телевизора пише PS3 Ready.Мисля че е важно да спомена че конзолата е хакната и работи с версия Rogero 4.55.

Телевизор : 
      Sony Bravia KDL-32S4000
      32''/81см
      3.1MPixels
      1366x768
      Bravia Engine
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.