Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър вечер,предварително се извинявам ако не пускам тази тема в правилния раздел.Имам горепосочения проблем на Toshiba satellite L300D-10U. Сега ще ви опиша какво излиза точно:

BCCode  19

BCP1:   00000020

BCP2 :  84A0D000

BCP3:   84A0D300

BCP4:   086000000

OS Version   6_1_760

Servise Pack 1_0

Product: 256_1

Файлове,които помагат проблема да бъде описан:

C:WindowsMindump022714-31012-01.dmp

C:UsersVeselaAppDataLocalTempWER-64475-0.sysdata.xml

Компютъра губи картина,рестартира се сам и ми изписва това.Няма загуба на данни.Ще съм благодарна ако някой ми каже как да го оправя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър вечер,предварително се извинявам ако не пускам тази тема в правилния раздел.Имам горепосочения проблем на Toshiba satellite L300D-10U. Сега ще ви опиша какво излиза точно:

BCCode  19

BCP1:   00000020

BCP2 :  84A0D000

BCP3:   84A0D300

BCP4:   086000000

OS Version   6_1_760

Servise Pack 1_0

Product: 256_1

Файлове,които помагат проблема да бъде описан:

C:WindowsMindump022714-31012-01.dmp

C:UsersVeselaAppDataLocalTempWER-64475-0.sysdata.xml

Компютъра губи картина,рестартира се сам и ми изписва това.Няма загуба на данни.Ще съм благодарна ако някой ми каже как да го оправя.

Файловете са при вас. Ние няма как да видим какво съдържат.

Може да е заради оперативна памет. Може да е заради някой драйвер.

Ако имате възможност, качете файловете някъде, откъдето могат да бъдат свалени - SkyDrive (OneDrive), Google Drive, dox.bg.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър вечер,предварително се извинявам ако не пускам тази тема в правилния раздел.Имам горепосочения проблем на Toshiba satellite L300D-10U. Сега ще ви опиша какво излиза точно:BCCode  19BCP1:   00000020BCP2 :  84A0D000BCP3:   84A0D300BCP4:   086000000OS Version   6_1_760Servise Pack 1_0Product: 256_1 Файлове,които помагат проблема да бъде описан:C:WindowsMindump022714-31012-01.dmpC:UsersVeselaAppDataLocalTempWER-64475-0.sysdata.xml Компютъра губи картина,рестартира се сам и ми изписва това.Няма загуба на данни.Ще съм благодарна ако някой ми каже как да го оправя.

Син екран появява ли се ? Ползвате ли Daemon Tools ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е точно син екран,а по-скоро размазване на картината до изчезване,придружено с бучене в колоните. Daemon Tools мисля,че го изтрих,но не съм сигурна.

Син екран появява ли се ? Ползвате ли Daemon Tools ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е точно син екран,а по-скоро размазване на картината до изчезване,придружено с бучене в колоните. Daemon Tools мисля,че го изтрих,но не съм сигурна.

Изключете компютъра,свалете плочката/те памет и ги почистете с гумичка,връщате ги на място,пускате компютъра .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понеже снимките не се отварят при мен да попитам : има ли някаква разлика от това, което беше описано в първия пост ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понеже снимките не се отварят при мен да попитам : има ли някаква разлика от това, което беше описано в първия пост ?

Същото е да,но и иска преинсталиране,а точно след преинсталиране се появи това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Същото е да,но и иска преинсталиране,а точно след преинсталиране се появи това.

Ако искате някаква помощ следете, какво ви съветват. Няма нужда да повтаряте една и съща информация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря! Изчисти 161 грешки,остана само тази за син екран...

Редактирано от Vesela Mehandjieva (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.