Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Vesela Mehandjieva

Проблем BCCode 19

Препоръчан отговор

Добър вечер,предварително се извинявам ако не пускам тази тема в правилния раздел.Имам горепосочения проблем на Toshiba satellite L300D-10U. Сега ще ви опиша какво излиза точно:

BCCode  19

BCP1:   00000020

BCP2 :  84A0D000

BCP3:   84A0D300

BCP4:   086000000

OS Version   6_1_760

Servise Pack 1_0

Product: 256_1

Файлове,които помагат проблема да бъде описан:

C:WindowsMindump022714-31012-01.dmp

C:UsersVeselaAppDataLocalTempWER-64475-0.sysdata.xml

Компютъра губи картина,рестартира се сам и ми изписва това.Няма загуба на данни.Ще съм благодарна ако някой ми каже как да го оправя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър вечер,предварително се извинявам ако не пускам тази тема в правилния раздел.Имам горепосочения проблем на Toshiba satellite L300D-10U. Сега ще ви опиша какво излиза точно:

BCCode  19

BCP1:   00000020

BCP2 :  84A0D000

BCP3:   84A0D300

BCP4:   086000000

OS Version   6_1_760

Servise Pack 1_0

Product: 256_1

Файлове,които помагат проблема да бъде описан:

C:WindowsMindump022714-31012-01.dmp

C:UsersVeselaAppDataLocalTempWER-64475-0.sysdata.xml

Компютъра губи картина,рестартира се сам и ми изписва това.Няма загуба на данни.Ще съм благодарна ако някой ми каже как да го оправя.

Файловете са при вас. Ние няма как да видим какво съдържат.

Може да е заради оперативна памет. Може да е заради някой драйвер.

Ако имате възможност, качете файловете някъде, откъдето могат да бъдат свалени - SkyDrive (OneDrive), Google Drive, dox.bg.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър вечер,предварително се извинявам ако не пускам тази тема в правилния раздел.Имам горепосочения проблем на Toshiba satellite L300D-10U. Сега ще ви опиша какво излиза точно:BCCode  19BCP1:   00000020BCP2 :  84A0D000BCP3:   84A0D300BCP4:   086000000OS Version   6_1_760Servise Pack 1_0Product: 256_1 Файлове,които помагат проблема да бъде описан:C:WindowsMindump022714-31012-01.dmpC:UsersVeselaAppDataLocalTempWER-64475-0.sysdata.xml Компютъра губи картина,рестартира се сам и ми изписва това.Няма загуба на данни.Ще съм благодарна ако някой ми каже как да го оправя.

Син екран появява ли се ? Ползвате ли Daemon Tools ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е точно син екран,а по-скоро размазване на картината до изчезване,придружено с бучене в колоните. Daemon Tools мисля,че го изтрих,но не съм сигурна.

Син екран появява ли се ? Ползвате ли Daemon Tools ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е точно син екран,а по-скоро размазване на картината до изчезване,придружено с бучене в колоните. Daemon Tools мисля,че го изтрих,но не съм сигурна.

Изключете компютъра,свалете плочката/те памет и ги почистете с гумичка,връщате ги на място,пускате компютъра .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понеже снимките не се отварят при мен да попитам : има ли някаква разлика от това, което беше описано в първия пост ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понеже снимките не се отварят при мен да попитам : има ли някаква разлика от това, което беше описано в първия пост ?

Същото е да,но и иска преинсталиране,а точно след преинсталиране се появи това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Същото е да,но и иска преинсталиране,а точно след преинсталиране се появи това.

Ако искате някаква помощ следете, какво ви съветват. Няма нужда да повтаряте една и съща информация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никой ли не знае за какво става въпрос?

Цък

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...