Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,имам нужда от помощ наскоро приятелката ми си зе lenovo z510 и аз имам z570 на което преинсталирах win-a.От тогава и на двамата net-връзката  ни се губи постоянно не само от 1 рутер което ме навежда на мисълта че е от драйвъра който в сайта на lenovo e един и същ.Моля за помощ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влез в официалния сайт и изтегли нов драйвер. 

Т.е ,ако си го качвал от диск ,винаги има възможност сектор от диска да е повреден и да не се е инсталирал качествено. В сайта може да е същия , но той вече трябва да работи. Изтегли от сайта и преинсталирай. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мисля ,че е бъг в драйвера ,по скоро съм склонен да мисля ,че нещо бъркате .

Сам казвате ,че проблема е започнал след ,като сте преинсталирали. 

Или не теглите правилният драйвер,или не сте го инсталирали правилно.

Има вероятност и копието ,което инсталирате да не е читаво .

Драйвер за чипсета инсталирахте ли ? 

Също така ,може да видите каква е лан картата с някоя от познатите програми или по хардуерният идентификатор и да 

потърсите друг драйвер ,след като  мислите ,че от сайта на леново драйвера е с бъг ,(което не ми се вярва)  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Драйвера беше свален от сайта на lenovo единия лаптоп е чисто нов с първи windows и да инсталиран е и chip.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.