Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте, тъй като въобще не съм в час с таблетите,  имам нужда от мнение относно този  таблет  http://www.yeso521.com/onda-v819-3g.html. Бихте ли споделили дали си  заслужава или да се ориентирам към нещо друго. Цената на която мога да го взема е 280 лв. като спестявам от ДДС. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, тъй като въобще не съм в час с таблетите, имам нужда от мнение относно този таблет http://www.yeso521.com/onda-v819-3g.html. Бихте ли споделили дали си заслужава или да се ориентирам към нещо друго. Цената на която мога да го взема е 280 лв. като спестявам от ДДС.

Като показатели таблета не е лош (за тези пари), с 3G е голям плюс, батерията също е силна, май няма BG, но за теб явно не е проблем. Малко е слаба резолюцията, добрите таблети резолюцията им почва от 1280Х800 и нагоре, не знам на 8 инч. таблет как се вижда при тази резолюция.
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като показатели таблета не е лош (за тези пари), с 3G е голям плюс, батерията също е силна, май няма BG, но за теб явно не е проблем. Малко е слаба резолюцията, добрите таблети резолюцията им почва от 1280Х800 и нагоре, не знам на 8 инч. таблет как се вижда при тази резолюция.

Бива таблетчето, за тези пари толкова. Като качество не мога да коментирам, не мие позната марката, но дано е качествена. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.