Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, 

Съвсем неочаквано се яви проблем с вертикалното местене на PDF файлове. Програмата за разчитане е Reader  и използвам оптична мишка. Когато реша да премина със скрола надолу, документът автоматично се връща нагоре и не ми позволява да го движа нито с клавиатурата, нито със страничната лента. Не знам дали е свързано с това, но едновременно имам проблеми и да виждам падащите менюта в различни сайтове, например, когато ми се налага да използвам апликационни форми.

Надявам се, че някой ще може да ми помогне, тъй като това е основаната ми работа на компютъра и е наистина спешно. 

Благодаря ви предварително. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

все пак пиши Уиндоус-ът(предполагам) какъв ти е,Четецът коя версия е.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

все пак пиши Уиндоус-ът(предполагам) какъв ти е,Четецът коя версия е.

Уиндоусът е 8 и с риск да говоря глупости, четецът е на Уиндоус, не е Adobe.  Според мен проблемът не е конкретно в pdf  четеца, тъй като сега забелязвам, че не ми позволява и да движа старт менюто надясно и по същия начин ме връща в изходна позиция. 

Благодаря. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уиндоусът е 8 и с риск да говоря глупости, четецът е на Уиндоус, не е Adobe.  Според мен проблемът не е конкретно в pdf  четеца, тъй като сега забелязвам, че не ми позволява и да движа старт менюто надясно и по същия начин ме връща в изходна позиция. 

Благодаря. :)

проверете дали някой клавиш като shift, ctrl не е натиснат на клавиатурата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

проверете дали някой клавиш като shift, ctrl не е натиснат на клавиатурата

Не изглежда, като да е така. Всичко с клавиатурата ми се вижда нормално. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не изглежда, като да е така. Всичко с клавиатурата ми се вижда нормално. 

кликнете по няколко пъти малко по-силно върху клавиатурата на всички crtl, alt и shift флавиши

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

кликнете по няколко пъти малко по-силно върху клавиатурата на всички crtl, alt и shift флавиши

Наистина не вярвах, че ще се оправи така. Много, много благодаря! :)

В момента живея в Белгия и само мисълта, че трябва да платя не знам колко евро, за да ми погледнат компютъра ме ужаси. :D

Благодаря още веднъж! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наистина не вярвах, че ще се оправи така. Много, много благодаря! :)

В момента живея в Белгия и само мисълта, че трябва да платя не знам колко евро, за да ми погледнат компютъра ме ужаси. :D

Благодаря още веднъж! :)

Няма защо :) Радвам се че успях да бъда полезен :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.