Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, 

Не съм сигурна дали съм в правилната тема, но не открих къде другаде да пиша. И понеже съм с Уин7 ултимейт, реших да пиша тук.Имам следния проблем: от време на време не мога да извършвам нормални команди или уиндоус си прави каквото поиска (не знам дали е уиндоуса, де...).Най-честият проблем е с мишката - десният бутон почти отказва да работи, с левия не мога да отворя минимизиран прозорец, но успявам да отворя икона от десктопа, не и от лентата, с мишката не мога да отворя дори Старт менюто. Понякога част от текст на екрана започва да примигва. Отварям браузъра на хром, началната страница е гугъл. Дотук всичко е ок. Но когато кликна върху някой букмарк, страницата не се отваря. Или пък, да речем, съм отворила някой прозорец в контрол панел и изведнъж изчезва, все едно съм го затворила, или стои като минимизиран. Играех си с една снимка в пейнт и докато въвеждах текст, той изчезна. А ей сега докато ви пиша, натискайки ctrl+ някоя от стрелките, се отваря Старт менюто... 

Всичко това се случва по едно и също време. Т.е. всичко, което ви описах по-горе, не са отделни случаи, ами винаги всички са накуп. В началото рестартирах и нещата се оправяха. След това забелязах, че ако изчакам няколко минути, пак всичко си идва на мястото, но не за дълго. А най-странното е, че когато се появи проблемът, натискам PrtScSysRq (до F12) и всичко се оправя. Лоштото е, че започна да зачестява - през половин, един час да речем...Компютърът и всичката периферия са нови - на един месец. Моля ви, ако имате идея откъде може да идва проблемът, помогнете. Възможно ли е да съм натиснала нещо, докато съм бърсала прах и при почистване на мишката и клавиатурата? Чудех се да не е някакъв вирус. В момента съм с безплатна авасти и не отчита проблеми... Хелп моля!  :help:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможно ли е да съм натиснала нещо, докато съм бърсала прах и при почистване на мишката и клавиатурата? Чудех се да не е някакъв вирус. 

Търсете проблема в това. Възможно е някой бутон да е затиснат, както и зловреден софтуер да имате.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търсете проблема в това. Възможно е някой бутон да е затиснат, както и зловреден софтуер да имате.

Благодаря. Предполагам, че ако е затиснат бутон, проблемът ще е постоянен... От другото се страхувах най-много...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря. Предполагам, че ако е затиснат бутон, проблемът ще е постоянен... От другото се страхувах най-много...

Ако е затиснат бутон лесно ще провериш като смениш клавиатурата. Ако и след това обаче проблема продължава го носи на сервиз. Имаш гаранция.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, благодаря. Всъщност, откакто писах тук, не е имало проблеми, явно се уплаши. :)))) Сега следвам стъпките от тази тема, за която съм много благодарна. Програмката MalwareBytes откри разни вредни неща, които сега премахвам, дано всичко да е наред. :) Благодаря още веднъж!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.