Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Това са ми драйвери научете ми как да ги търся че от обяд досега нищо не съм намерила

post-346708-0-75040900-1394112340_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заповядайте - ЦЪК.

Не препоръчвам да ползвате програми от рода на Driver Genius, най-много още повече да объркат нещата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това са ми драйвери научете ми как да ги търся че от обяд досега нищо не съм намерила

Наистина ли не се сетихте да погледнете в страницата на производителя на машината????

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наистина ли не се сетихте да погледнете в страницата на производителя на машината????

Аз го направих вместо авторката. Дал съм линк към актуалните драйвери. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз го направих вместо авторката. Дал съм линк към актуалните драйвери. :)

Много благодаря,комичното е че бях ги изтеглила преди,но нямах уинрар :D  нищо сега се уча.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много благодаря,комичното е че бях ги изтеглила преди,но нямах уинрар :D  нищо сега се уча.

Няма проблем, не всеки е роден научен. Важното е научи ли се веднъж да може да се оправя и самичък, и ако може да помогне и на другарчето си. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...