Премини към съдържанието
Малкия стар войник

Как да разбера кои са новите БГ рап песни които излизат.

Препоръчан отговор

Здравейте, има ли програма или нещо друго, което да ми показва кои са новите БГ хип хоп песни.? Например имам любими БГ рап изпълнители, и някой песни изобщо не съм ги чувал.!?П.п. Заглавието незнам дали е много подходящо, но това измислих и това написах

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Програма няма. От време на време проверяваш по сайтовете са нови албуми или във vbox7 ако има излезни нови.

Абонираш се за потребители, които качват такива песни и групи в които се добавят. Всичко е до търсене.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако имаш канал в YouTube можеш да се абонираш там и  да получаваш мейл някой като качи нещо ново, аз следя на Башмоушън канала, на Facing the sun, както и на F.O.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В сайтовете на радио "Сити" и "The Voice" има класации. Обикновенно новите парчета са в челните места. Копираш името на изпълнителя и песента и я търсиш в "Гугъл".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Също така можеш да следиш класациите във vbox7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми единствения начин е от Youtube да се абонираш за канала,който качва клиповете на песните ти и така като качат нов клип ти излизат на началната страница.Пример:Както са Dim4ou и F.O абонираш се тук и ти излизат най-новите песни на Dim4ou и F.O както и на други рап изпълнители. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Следиш класациите или слушаш радиата. :) А може да проверяваш и в този сайт - http://improsong.com

Редактирано от IvanMitov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.