Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Предварително се извинявам за гаменския въпрос, но родната цифровизация остави половин България без ТВ. Искам да пусна телевизия на виваком на вилата. Търся най-евтиния вариант. Въпросът ми е след, като техниците пуснат сигнал до един телевизор, възможно ли е да закача от приемника още един телевизор, макар и да предава същия канал и да не могат да се сменят каналите, както съм чувал, че става.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предварително се извинявам за гаменския въпрос, но родната цифровизация остави половин България без ТВ. Искам да пусна телевизия на виваком на вилата. Търся най-евтиния вариант. Въпросът ми е след, като техниците пуснат сигнал до един телевизор, възможно ли е да закача от приемника още един телевизор, макар и да предава същия канал и да не могат да се сменят каналите, както съм чувал, че става.

Мисля че можеш ,но няма голям смисъл от това.Най добре плати 3 лв за 2-ри приемник и свиркай..

А и не препоръчвам виваком за ТВ..за мобилен оперетор става ама за интернет и ТВ НЕ.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-евтино ще ти излезе като си купиш едно декодерче от по-евтинките и една антенка и си ти.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-евтино ще ти излезе като си купиш едно декодерче от по-евтинките и една антенка и си ти.

ааа НЕ,все пак живеем в 21 век и да гледа с антена и то 5-6 канала..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ааа НЕ,все пак живеем в 21 век и да гледа с антена и то 5-6 канала..

Еми да така е, но най-тънко така се минава. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля че можеш ,но няма голям смисъл от това.Най добре плати 3 лв за 2-ри приемник и свиркай..

А и не препоръчвам виваком за ТВ..за мобилен оперетор става ама за интернет и ТВ НЕ.

Явно живееш на по-хубаво място?! Ела да видиш в моя град какъв е нета на единствения местен доставчик, и го сравни с нета на Виваком, пък ще си говорим после! По въпроса да пусне кабел към втори телевизор, за да гледа текущия канал, то няма начин да стане с операторски приемник от Виваком, по простата причина, че няма RF модулатор. Изходите им са само скарт, чинч и HDMI ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пускай булсата и си свиркай :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До скоро бях на булсатком за два приемника (телевизора) плащах 17лв. 70-80канала качеството задоволително.

Основния приемник беше при майка ми, втория + "чиния" на старо обиколи Европа(че и до Азия стигна).

По нова година обаче Интернет доставчика ми "вкара оферта" за пакет интернет+ кабелна за много изгодна сума и отсвирих булсата.

Плюса на Булсата е че можете да вземете до 3 допълнителни приемника с такса 2 и 90 и да ги ползвате където си искате, по форуми и сайтове се продават техни чинии направо за без пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Плюса на Булсата е че можете да вземете до 3 допълнителни приемника с такса 2 и 90 и да ги ползвате където си искате...

И кой е казал, че тоя номер става само с булсатя? Има и на Вивата ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно живееш на по-хубаво място?! Ела да видиш в моя град какъв е нета на единствения местен доставчик, и го сравни с нета на Виваком, пък ще си говорим после! По въпроса да пусне кабел към втори телевизор, за да гледа текущия канал, то няма начин да стане с операторски приемник от Виваком, по простата причина, че няма RF модулатор. Изходите им са само скарт, чинч и HDMI ;)

А ако пусна единия телевизор със скарт а другия със чинч към приемника ще имам ли сигнал и на двата телевизора, знам че на булсат става, а на виваком?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ако пусна единия телевизор със скарт а другия със чинч към приемника ще имам ли сигнал и на двата телевизора, знам че на булсат става, а на виваком?

Да. Но ти препоръчвам да даваш по още 2лв. на месец но да може да си гледаш различно на всеки телевизор.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Става, но трябва телевизорите да са ти един до друг - иначе ще ти трябва доста дълъг кабел, или свързани няколко такива един в друг ;)

Ето снимка за ориентация:

Публикувано изображение

Обаче @rado99 ти е дал по-добро предложение!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи какъв приемник ти сложат техниците .

Последните имат само HDMI + чинч :D

Публикувано изображение

Редактирано от jonov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.