Премини към съдържанието
Archy

Prestigio PAP5450DUO, 2 проблема

Препоръчан отговор

Здравейте, имам 2 проблема с телефона ( Prestigio PAP5450DUO ). Първия проблем е, че когато са пуснати и 2-те сим карти на телефона и работят и 2-те ( едната е за интернет, другата за разговори ) понякога не работи картата за разговори. Не знам дали е само тогава, но след като изключа и включа пак телефона се оправя и след известно време пак така.. А другия ми проблем е, че камерата ми на телефона не прави почти никакви на тъмно. В смисъл, че светкавицата на телефона ми е супер силна и в същото време като снимам с телефона се получава напълно тъмна снимка сякаш няма светкавица, а е снимано просто ей така. Как мога да оправя тези 2 проблема?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам 2 проблема с телефона ( Prestigio PAP5450DUO ). Първия проблем е, че когато са пуснати и 2-те сим карти на телефона и работят и 2-те ( едната е за интернет, другата за разговори ) понякога не работи картата за разговори. Не знам дали е само тогава, но след като изключа и включа пак телефона се оправя и след известно време пак така.. А другия ми проблем е, че камерата ми на телефона не прави почти никакви на тъмно. В смисъл, че светкавицата на телефона ми е супер силна и в същото време като снимам с телефона се получава напълно тъмна снимка сякаш няма светкавица, а е снимано просто ей така. Как мога да оправя тези 2 проблема?

Първо направи reset до фабрични настройки да разбереш от къде идва проблема, имай на предвид, че всички данни се изтриват. За това направи рез.копие на всичко по-ценно. Телефонните номера се запазват ако си синхронизирал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.