Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,не знам дали пиша в правилния раздел,но можете ли да ми препоръчате магазини за компютри в Шумен,искам да си взема една от тези видеокарти: HD 7770 или GTX 650 ,но не ги намирам никъде. :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Ами поръчай си я. Доставката на една карта ще ти излезе около 5 лв. а може и безплатна да е. 

HD7770 - 166 лв. Ако в Шумен я намериш под 200 лв. евала.

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,не знам дали пиша в правилния раздел,но можете ли да ми препоръчате магазини за компютри в Шумен,искам да си взема една от тези видеокарти: HD 7770 или GTX 650 ,но не ги намирам никъде. :(

Защо искаш да си закупиш видеокарта от магазин в Шумен ?Ще ти струва по-малко,ако си поръчаш от фирми като Скай.Търговците си слагат значителна надценка и по този начин съответния артикул е на по-висока цена за клиента.Както спомена момче от форума, в Бургас са му предложили конфигурация на стойност 1400 лв.,която ще му коства приблизително 1000 при условие,че поръча компонентите от Никем или Скай.Сам прецени дали си заслужава да губиш време и обикаляш търсейки избраните модели графични карти.Поръчваш желания артикул,след което от фирмата ще се свържат с вас за да потвърдите поръчката.Имате опции за плащане по банков път,чрез превеждане на съответната сума по банконва сметка предоставена от продавача(фирмата от която закупувате стоката).Друг вариант е чрез наложен платеж,при получаването на продукта от куриер.При някои търговци доставката е безплатна, а при други можете да изберете куриерската фирма,която ще ви достави продукта и да изчислите размера на сумата в зависимост от обема,теглото на стоката и разстоянието.

Редактирано от Ross Atanasov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за информацията,досега не съм пазарувал по интернет, как става плащането и доставката :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за информацията,досега не съм пазарувал по интернет, как става плащането и доставката :rolleyes:

ами има  различни начини за плащането може по банков път може и при доставката да се плати а доставката аз преди няколко дни си взех нова клавиутура + мишка и самата доставка ми излезе 5 лв

Редактирано от niki292002 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако се сещаш къде е кафене Нирвана, в една уличка без изход, точно до центъра.Там има сервиз и магазин на компютри, можеш да отидеш да купиш или най-вече да се консултираш за нещо.Но като гледам ти вече си избрал, знаеш какво искаш и не ти трябват повече консултации.Най-доброто, което можеш да направиш е да си я поръчаш по нета, със сигурност ще ти е по-евтино.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да,мисля да си я поръчам по нета, малко ме е страх да не ми дадат нещо което не работи,дали може да се върне :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от RoSS7
      Колеги, здравейте,
      ще съм ви много благодарен ако някой ми обясни по-подробно какво трябва да направя. Попаднах на две подобни теми, но не успях да постигна никакъв резултат. Синът ми използва компютъра за игри, но по 1-2 часа на ден и през останалото време аз съм на него. Проблемът ми е следния. Винтелатора на процесора е много шумен, понякога се изключва за няколко секунди и компютъра почти не се чува как работи, но след това перката се завърта отново и направо откачам. Използвам компютъра за писане на документи, които изобщо не натоварват процесора, понякога чета някакви статии в интернет и искам да разбера възможно ли е да изключвам перката на процесора за определено време, защото съм сигурен, че не го натоварвам. Четох в нета, че може да се направи при определени градуси да се пуска и когато не се натоварва да се изключва. Моят се изключва за няколко секунди и ако мога да увелича тези секунди или да го направя да се включва само когато е необходимо ще бъде страхотно. На снимката съм описал всички части на компютъра и ще съм ви безкрайно благодарен ако ми помогнете. Мисля, че имам достатъчно винтелатори и докато аз го ползвам може да мина и без охладителя на процесора, но ако греша, моля поправете ме, защото не съм на Ти с компютрите, но ако ми обясните какво да направя ще се справя с малко помощ от приятел

• от transcend92
      Здравейте  искам да си закупя Fortnite Save the world - Standart Edition 

Ако е възможно  да бъде пратен кода по доставчик защото си патих с един където му пратих парите а той нищо не ми даде
      със доставчик ще е по сигурно .
      Моля всички които имат възможност да ми пишат на лично желая само сериозни хора 
      ако може да е и някой доверен модератор готов съм да заплатя за направената услуга .
      Просто си оставете номера за да се свържа с вас за точните кординати .
      Весели празници да сте живи и здрави
    • от Fa7al1ty
      Здравейте,
      Както предполагате, имайки предвид всички останали теми от този раздел на форума, реших да правя нова конфигурация. Въпреки, че съм доста запален "геймър", последните няколко години, студентският живот ме накара да се "мъча" малко на лаптоп, който както разбирате няма нищо общо с настолен, когато говорим за "гейминг". Преди следях, горе-долу, какво ново има на пазара, но последните няколко години доста се отделих от тази сфера. Единственото, което разбирам е, че в момента е доста лошо да се прави нова конфигурация - майнинг, високи цени на видео карти и памети и т.н. , лошото е , пак до колкото разбирам, че не се знае колко ще трае това и кога пазарът ще се нормализира, а лаптопът ми имам чувството, че не го чака още дълъг живот, пък и производителността му се влошава с всеки изминал ден.

Та, направо към въпроса:
      - Бюджет: около 3000лв (около разбирайте +/- 200, 300 лв. в зависимост от това дали има смисъл и си заслужава);
      - Ще се използва за гейминг, не гоня някакви определени настройки, естествено предпочитам да са колкото може по-високи, но няма да гоня ULTRA и т.н.;
      - Мониторът ми е най-обикновен FullHD 23' на AOC с HDMI, DVI, DisplayPort (предполагам, че в бъдеще ще го сменя на някой по-добър, но за момента ще е този);
      - Нямам нужда от допълнителна периферия;
      - Кутията няма нужда да свети, свири, пее и т.н. , а да е достатъчно голяма;
      - За охлаждане, нямам претенции стига да върши работа и да охлажда както трябва;
      - Видео картата предпочитам да е на nVidia;
      - За процесор, отворен съм към предложения и от AMD, тъй като гледам, че в последно време са доволни от тях;
      - Самото PC мисля от сега нататък да го ъпгрейдвам въможно най-често (естествено това не е константа, тъй като и бюджета ми не е);
      - Не смятам да клоквам каквото и да е било, тъй като не съм много наясно с тези неща, но ако заслужава може и да помисля върху клокване;
      - Мога и сам да го сглобя, освен ако не стане въпрос за водно охлаждане, така че не е задължително да са от едно място частите;
      - Шумът не ми е проблем;
      - Много ще съм благодарен ако ми предложите или посъветвате за вариант на изплащане на конфигурация (ако въобще някои предлага такава опция);
      - От старо PC нямам части, тъй като както споменах по-горе, в момента съм с лаптоп. Имам от едно време една 550Ti, но предполагам че няма да върши работа;

Ами това е , което се сещам до момента, за повече информация питайте. Благодаря предварително на всички отзовали се, за отделеното време. Ако достигнем до някакъв резултат и успея да сглобя машината ще пратя отзиви, впечатления и тестове ако трябва.
    • от ProfessionalGamer_1997
      Здравейте трябва ми ново захранване максимум до 40лв за следната конфигурация: Процесор- AMD Phenom 2 x3 720, Видео карта- GTX 550Ti GDDR5 1GB, Рам памет- 2 плочки по 2GB 1333mhz !
    • от transcend92
      здравейте 
      Закупих си тези слушалки 
      HyperX Cloud Stinger Gaming Headset for PC, Xbox One, PS4, Wii U, Nintendo Switch 

проблема е че се чуват слабичко има ли начин да ги засиля някак си благодаря
      Много са удобни и як бас вадят но са леко слабички
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.